Van Gogh, Vermeer – Wielkie malarstwo na ekranie Kina Muranów – dwa ostatnie pokazy

Van Gogh, Vermeer – Wielkie malarstwo na ekranie Kina Muranów.

Ostatnie dwa pokazy z serii „Exhibition on Screen” na ekranie kina Muranów. 20 września 2016 roku (wtorek) odbędzie się pokaz filmu „Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku” z The National Gallery w Londynie, a 27 września 2016 roku (wtorek) zostanie zaprezentowany film „Vincent van Gogh. Nowy sposób widzenia” z Van Gogh Muzeum w Amsterdamie.

20 września 2016 (wtorek), godz. 18:00 – „Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku” z The National Gallery w Londynie.

ver

Londyńska National Gallery proponuje wielką wystawę jednego z najbardziej fascynujących artystów wszech czasów – Holendra Johannesa Vermeera, autora „Dziewczyny z perłą”. Prace, tworzące ekspozycję, łączy jeden z jego ulubionych motywów: muzyka. Widzowie kinowi będą mogli obejrzeć materiał, opowiadający o losach tajemniczego malarza i analizę jego najsłynniejszych prac.

Bilety on-line – klik

27 września 2016 (wtorek), godz. 18:00  –„Vincent van Gogh. Nowy sposób widzenia” z Van Gogh Museum w Amsterdamie 

van-g

O jego twórczości wypowiadają się zaproszeni goście, światowej sławy kuratorzy i historycy sztuki, którzy często podsuwają nowe, zaskakujące interpretacje klasycznych dzieł Vincenta van Gogha.

Dzięki pełnemu dostępowi do zbiorów Muzeum van Gogha w Amsterdamie powstał genialny nowy film o jednym z najbardziej fascynujących i uwielbianych artystów. To niezwykła okazja do obejrzenia legendarnych dzieł van Gogha na dużym ekranie w towarzystwie wybitnych znawców i interpretatorów jego twórczości.

Bilety on-line – klik

Cena biletu 25 zł
http://muranow.gutekfilm.pl

Adres: Kino Muranów, ul. Gen. Andersa 5

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.