Wiosenne food trucki na Targówku

Wiosenne food trucki na Targówku

Start „streetfoodowego” sezonu na warszawskim Targówku! Wiosenny piknik dla całej rodziny.

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie inaugurującym tegoroczny sezon foodtruckowy na Targówku. 26-28 kwietnia to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

Restauracje na kółkach przez trzy dni będą karmić mieszkańców Warszawy swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce pod Atrium Targówek przy ul. Głębockiej.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

zlot food truckow warszawa

Weekend od 26-28 kwietnia upłynie na Targówku pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”.

Do miasta zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Piątek: 15:00-21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-19:00

Miejsce zlotu: Atrium Targówek, ul. Głębocka 15.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1454265028507131

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Filmy VR – Wirtualny Teatr Historii – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama