Europejski Dzień Śniadania – Breakfast Lovers w Breakfast Corner by Food Town

Europejski Dzień Śniadania - Breakfast Lovers w Breakfast Corner by Food Town

27 kwietnia w Breakfast Corner by Food Town w Fabryce Norblina odbędzie się śniadaniowe wydarzenie Breakfast Lovers.

Rozpocznij weekend od śniadania na mieście!

W tym tygodniu obchodzimy Europejski Dzień Śniadania. Choć każdy dzień tygodnia jest dobry na świętowanie, to jednak sobota rządzi! Nic nie przewyższa leniwego poranka, rozpoczętego od prawdziwego chilloutu, a potem śniadania w Breakfast Corner by Food Town. 27 kwietnia, w sobotę, czeka nas prawdziwa uczta z okazji Dnia Śniadania! Warto się do tego przygotować, bo nie będzie brakować atrakcji i smakołyków dla wszystkich śniadaniowych entuzjastów!

Breakfast Corner by Food Town
Breakfast Corner by Food Town

Europejski Dzień Śniadania w jedynej takiej strefie śniadaniowej

Dobry start weekendu w strefie Breakfast Corner by Food Town 27 kwietnia zapewni nam pyszne jedzenie z 7 stron świata całego świata: wiralowe pankejki japońskie w wersji słodkiej i wytrawnej, tradycyjne włoskie ciasteczka czy cienkie jak pergamin francuskie naleśniki oraz tosty.  Nie zabraknie też śniadań w wersji hiszpańskiej: pysznych i sycących empanadas i bagietek z szynką serrano. Na fanów nieoczywistych śniadań czekają burgery i frytki belgijskie z dodatkami, a wielbiciele prostych i lżejszych śniadań mogą liczyć na pyszną owsianką, jajecznicę na parze czy omletowy wrap z warzywami i serem feta oraz wegańskie i bezglutenowe desery czy espresso z pistacją.

Przewidziane są degustacje oraz muzyka serwowana przez DJ AWGS od 10.00. AWGS  jest DJ oraz producentem w duecie Miętha. O 11.00 odbędą się Śniadaniowe warsztaty z tworzenia koktajli w wersji NoLo (uwaga: tu obowiązują zapisy: hello@foodtown.pl). Będzie też konkurs foto z nagrodami.

Rozpocznij weekend od pysznego śniadania w Breakfast Corner by Food Town! To więcej niż tylko posiłek – to ceremonia smaków, radości i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Wybierz się do miejsc, gdzie śniadanie staje się prawdziwym wydarzeniem. Otwórz drzwi do przyjemności, delektując się aromatem świeżo zaparzonej kawy oraz energetyzujących koktajli NoLo i zaskakująco pysznymi smakami śniadaniowych dań. Niech ta chwila będzie czasem, który pozwoli zatrzymać się, odetchnąć i rozkoszować się życiem.

Śniadanie w Breakfast Corner by Food Town to nie tylko jedzenie – to doświadczenie, które dodaje energii na cały dzień!
Czekamy na Was 27 kwietnia od 10.00.

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Filmy VR – Wirtualny Teatr Historii – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama