Świąteczne jarmarki i targi Warszawa 2017: gdzie kupić prezenty?

Świąteczne jarmarki i targi Warszawa 2017.

Prezentujemy listę miejsc, gdzie kupisz oryginalny prezent świąteczny w Warszawie. 
(Lista będzie na bieżąco aktualizowana)

 

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017/2018
Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego napojów i czekoladowych wyrobów oraz tradycyjnych potraw, na mieszkańców Warszawy i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.
Odnośnik do wydarzenia

2 grudnia 2017 roku – Święto Ciała
Wszystko, co sprawi przyjemność naszemu ciału, będzie czekać przez cały dzień, na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3. W myśl idei, że życie to sztuka drobnych przyjemności, pokażemy Wam, czym warto otaczać się na co dzień, aby nasze ciało było szczęśliwym mieszkaniem dla naszej duszy.
Święto Ciała to idealna okazja, aby zadbać o komfort nie tylko swój, ale również i bliskich, sprawiając im wyjątkowe prezenty świąteczne.

Odnośnik do wydarzenia

3 grudnia 2017 roku – Targi świąteczne w Royal Wilanów
Blisko setka polskich projektantów i tysiące pomysłów na świąteczne podarunki będą czekać na Was w Royal Wilanów. Ubrania, biżuteria, akcesoria, kosmetyki naturalne, design – dla wszystkich – dużych i małych, kobiet i mężczyzn, a nawet dla Waszych czworonożnych przyjaciół . Wszystko to najlepszej jakości, made in Poland.
Odnośnik do wydarzenia

9 grudnia 2017 – Orientalny Bazar Świąteczny
To wydarzenie wyjątkowe na mapie Warszawy. Wyróżnia się na tle innych, ponieważ daje możliwość poznania smaków, zapachów i kolorów Orientu. Sprzedawcy prezentują starannie dobrany asortyment – skarby z takich krajów jak Indie, Chiny, Tajlandia, Japonia, Turcja, Liban, Iran, Uzbekistan, Tadżykistan, Afganistan i Palestyna. Miłośnicy pięknych przedmiotów mogą wybierać wśród bogatej biżuterii, barwnych elementów stroju czy niezwykłych przedmiotów dekoracyjnych. Smakosze też znajdą coś dla siebie – aromatyczne przyprawy, zielone i czarne herbaty. Na uwagę zasługują również kosmetyki azjatyckie i publikacje poświęcone Azji, czyli to co dobre dla ciała i duszy.
Odnośnik do wydarzenia

9-10 grudnia 2017 – Slow Weekend #8 – Święta!
Ponad 350 polskich marek oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki, lokalne produkty spożywcze. Slow Weekend to także slow foodowy targ kulinarny, targ konopny Kanaba Fair, księgarnia, produkty dla dzieci i mężczyzn, strefa zwierzaka, usługi relaksacyjne. Damy Ci wiele powodów, aby kupić lepsze prezenty, odpocząć i bardzo dobrze zjeść.
Odnośnik do wydarzenia

16-17 grudnia 2017 – Mustache Yard Sale
Ponad 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski
Odnośnik do wydarzenia

16 grudnia 2017 – Kiermasz Wegańskie Święta w Mysia 3
Wydarzenie dla lubiących warzywa i owoce, dla wykluczających z diety i otoczenia wszystko co pochodzenia zwierzęcego, dla tych którzy szukają prezentów dla bliskich, dla tych, którzy wprawdzie nie wzgardzą wątróbką u babci czy kiełbaską z ogniska w czasie pikniku, ale na co dzień chcą jeść lżej i inaczej, dla uczących swoje dzieci, że warto szukać kulinarnych inspiracji poza światem zwierząt, wreszcie dla tych, którzy na kosmetykach czy ubraniach szukają informacji, że nie były testowane na zwierzętach.
Odnośnik do wydarzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.