OCH! Christmas Targi w Royal Wilanów

OCH! Christmas Targi w Royal Wilanów.

3 grudnia 2017 roku odbędą się Targi świąteczne w Royal Wilanów.

Wilanów, jako jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, przyciąga nowe inicjatywy i działania. OCH! BAZAR oraz Royal Wilanów także wpisują się w ten nowatorski klimat. Łącząc siły zapraszamy na OCH! CHRISTMAS – świąteczne targi polskich projektantów, marek i firm.

Szukacie niepowtarzalnych i oryginalnych prezentów, gadżetów, akcesoriów czy modnych ubrań? Dobrze trafiliście! Blisko setka polskich projektantów i tysiące pomysłów na świąteczne podarunki będą czekać na Was 3 grudnia w Royal Wilanów. Ubrania, biżuteria, akcesoria, kosmetyki naturalne, design – dla wszystkich – dużych i małych, kobiet i mężczyzn, a nawet dla Waszych czworonożnych przyjaciół . Wszystko to najlepszej jakości, made in Poland.

Przywitają Was także Welcome Bags z ukrytymi niespodziankami i zniżkami.

Świąteczna strefa chillout na zewnątrz wprowadzi Was powoli w magię tego wyjątkowego czasu. Muzyka live by Mike Okularczyk będzie spowijać nowoczesną przestrzeń. Grzane wino ociepli zimowy dzień pełen wrażeń. Dla najmłodszych strefa kids, w której pociechy będą mogły dać się porwać fantazji.

Och Bazar – targi polskich projektantów, marek i firm. Innowacyjne, działające od 5 lat, nieustająco rozwijające się i podatne na wszelkie ewolucje i rewolucje branżowe targi modowe Och! Bazar zapraszają klientów i odwiedzających kilka razy w roku, tym razem do Royal Wilanów.

3 grudnia 2017, godz. 11:00 – 19:00
Wstęp bezpłatny.
Adres: Franciszka Klimczaka 1, Warszawa

https://www.facebook.com/events/169134993667584/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.