Mustache Yard Sale vol. 26

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Mustache Yard Sale.

Nadciąga grudzień – najfajniejszy czas w roku! 
Tym razem spokojnie możecie zostawić kupowanie prezentów na ostatni moment. Mustache Yard Sale wpada do Pałacu Kultury i Nauki ze swoją ulubioną edycją. Świąteczne wydarzenia zawsze najbardziej nas cieszą – choinka, pierniczki, wąsaty mikołaj, jemioła i atmosfera, którą wszyscy kochamy… i prezenty!

Nie ma lepszego i przyjemniejszego miejsca na znalezienie wyjątkowych prezentów niż Mustache Yard Sale. W upolowaniu tych najlepszych upominków dla całej rodziny pomoże Wam 400 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski. Do tego kilkanaście konceptów gastronomicznych, które zaspokoją kulinarne pragnienia najbardziej wybrednych foodiesów w magicznym ogrodzie Sommersby.

16-17 grudnia 2017, godz. 12:00-19:00

PKiN, Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Weźcie przyjaciół, rodzinę, nawet rodzeństwo, które Was wkurza i wpadajcie do Pałacu na świąteczne zakupy! Pamiętajcie o zabraniu swoich czworonogów – one też kochają święta.

Wejście na wydarzenie jak zawsze jest DARMOWE a każda osoba, która nas odwiedzi może zgarnąć naszą torbę z prezentami od naszych partnerów oraz wejściówkę na specjalne After Party!

https://www.facebook.com/events/1689024761128630/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.