Kiermasz Wegańskie Święta w MYSIA 3

Kiermasz Wegańskie Święta w Mysia 3.

16 grudnia 2017 roku na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3 odbędzie się kiermasz WEGAŃSKIE ŚWIĘTA.

WEGAŃSKIE ŚWIĘTA organizujemy dla Was – dla wszystkich Was. Dla Was lubiących warzywa i owoce, dla Was wykluczających z diety i otoczenia wszystko co pochodzenia zwierzęcego, dla Was, którzy szukają prezentów dla bliskich, dla Was, którzy wprawdzie nie wzgardzą wątróbką u babci czy kiełbaską z ogniska w czasie pikniku, ale na co dzień chcą jeść lżej i inaczej, dla Was uczących swoje dzieci, że warto szukać kulinarnych inspiracji poza światem zwierząt, wreszcie dla Was, którzy na kosmetykach czy ubraniach szukają informacji, że nie były testowane na zwierzętach i nawet bez tego wiedzą, że szampon może szczypać w oczy. 
Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my zapraszając do udziału w naszych WEGAŃSKICH ŚWIĘTACH producentów kosmetyków, jedzenia czy ubrań z metką „VEGAN”. Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią.
Przyjdźcie 16 grudnia na MYSIĄ 3 i poszukajcie roślinnych inspiracji razem z nami – będzie na Was czekać masa pysznych, zdrowych przysmaków, pięknych przedmiotów i świadomych marek. Do zobaczenia!

Godz. 15.00 Jak lepiej żyć? – spotkanie z Marta Dymek (Jadłonomia), Areta SzpuraMalka Kafka oraz Michal Gnilka (Mickey Rotten) poprowadzi Monika Brzywczy (USTA)

Wstęp wolny

WYSTAWCY:
Wege Siostry, Cukier w normie, Hagi Cosmetics, Lody Syrenka, HAJDE, ZIOLOVE, nenukko, simpleasthat, Cosmic Pantry, Laboratorium Naturella, MOD, COCO BOWLS Warsaw, FITaqua, ChaiKola & ChaiMate, Cuda i Kule, Marta Treats.

PATRONI MEDIALNI: Co Jest Grane24, Warsaw Foodie, Mlask, Warsawnow.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.