Zimowy Nordic Walking na Bemowie 2020

Zapraszamy na zimowy Nordic Walking na Bemowie! Spotykamy się we wtorki i w soboty aż do końca marca 2021 r.! Zbieramy się przy Pomniku Poległych Powstańców na skrzyżowaniu ulic Westerplatte i Grotowskiej.
Zajęcia są bezpłatne, uczestnicy korzystają z własnych kijów.

Podczas marszów pod okiem naszych niezawodnych trenerów – Doroty i Piotra – poznajemy tajniki i technikę prawidłowego chodzenia z kijami. Uprawianie Nordic Walking ma niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie. Wyniki badań potwierdzają, że marsz z kijami znacząco spowalnia procesy starzenia, dotlenia mózg, obniża poziom stresu, rozluźnia napięcia w ciele, dodaje energii, korzystnie wpływa na ścięgna, stawy i kości, angażuje mięśnie, obniża ryzyko zapadnięcia na choroby cywilizacyjne, takie jak otyłość, cukrzyca, depresja i nowotwory. Nie ma lepszej recepty na zachowanie dobrego zdrowia i pozytywnej energii!

Nordic Walking jest dostępny dla wszystkich, bez względu na wiek, kondycję i sprawność. Nie wymaga drogiego sprzętu ani opanowania skomplikowanych zasad.

Nordic Walking jest najlepszym lekiem na aktualne, trudne czasy, kiedy niewiele dyscyplin możemy uprawiać w bezpieczny sposób, na świeżym powietrzu, z zachowaniem dystansu i zaleceń sanitarnych. Zachęcamy więc gorąco do rozpoczęcia z nami przygody z kijkami na Bemowie!

Godziny spotkań w wydarzeniu na FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.