World Cleanup Day Warszawa!

World Cleanup Day Warszawa

Już 17 września kolejna edycja World Cleanup Day w Polsce! Tego dnia sprząta cały świat – a my sprzątamy Warszawę! 

Wraz z Dzielnicą Wisła i Zarządem Zieleni m.st. Warszawy zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspólne oczyszczanie brzegów Wisły – zbieramy śmieci, by pokazać, że jesteśmy częścią globalnego ruchu World Cleanup Day na rzecz czystej planety i dbamy o czystość naszego miasta.

Partnerem wydarzenia jest UNEP GRID w Warszawie. Do akcji zachęcają Warszawscy Plażowi, którzy co miesiąc w wakacje razem z warszawiankami i warszawiakami oczyszczali nadwiślańskie plaże i lasy.
17 WRZEŚNIA, sobota, w samo południe!
spotykamy się na plaży Poniatówka
na miejscu odebrać będzie można rękawice, worki na śmieci
Jak zwykle, na najbardziej aktywnych uczestników czekają plakaty Oli Jasionowskiej, a także vouchery na doładowanie konta od NextBike i gadżety od Dzielnicy Wisła i MPWiK! Na zakończenie wydarzenia o godz. 14.00 specjalną animację dla całej rodziny przygotowała Sinfonia Varsovia.

On September 17, another edition of World Cleanup Day in Poland!
On this day the whole world is cleaning up – and we clean up Warsaw!
Together with the Vistula River District and the Warsaw Greenery Board, we invite all residents to jointly clean up the banks of the Vistula River – we collect trash to show that we are part of the global World Cleanup Day movement for a clean planet and care about the
cleanliness of our city 


17th SEPTEMBER, Saturday, at noon!
we meet at Poniatówka beach

gloves, garbage bags will be collected on site
As every year, there will be prizes for the finder of the strangest garbage and the one who collects the most waste – prizes await!!!
Stay tuned, more info soon

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Reklama