Wielka Parada 40-lecia Ursynowa

Wielka Parada 40-lecia Ursynowa.

W sobotę, 3 czerwca 2017 roku zapraszamy na Wielką Paradę 40-lecia Ursynowa!

Pokażmy wszyscy jak na Ursynowie żyło się w przeszłości, jak żyjemy teraz, jak spędzamy czas wolny…, po prostu – jacy jesteśmy! Pokażmy, że potrafimy razem świętować nasz jubileusz!

Przejdźmy lub przejedźmy trasę niespełna 2 km (od stacji metra Ursynów do stacji Imielin) śpiewając, tańcząc i grając. Mile widziane charakteryzacje z lat 70. i 80. ubiegłego stulecia!

Zapraszamy:
– mieszkańców Ursynowa i naszych przyjaciół,
– ursynowskie instytucje i organizacje – publiczne i prywatne,
– ursynowskich pionierów, ich dzieci i wnuki,
a także tych, którzy zamieszkali w naszej dzielnicy niedawno.

Jeśli ktoś ma ochotę może przyjechać na deskorolce, wrotkach, starym rowerze, motocyklu czy starym Fiatem, Syrenką, albo Warszawą!

Będzie muzyka i prezentacja uczestników (organizacji, które wcześniej się zarejestrują). Nasza Parada nie będzie defiladą. Chcemy pokazać mieszkańców wesołych, kolorowych, energetycznych…

Najstarszych mieszkańców zaprosimy na przejażdżkę trzema oryginalnymi zabytkowymi autobusami.

Zbiórka dla wszystkich chętnych – 3 czerwca (sobota) o godz. 11.30, na ul. Surowieckiego, na odcinku al. KEN – Zatorskiego – w pobliżu stacji metra Ursynów.

Dla wszystkich będziemy mieli kolorowe baloniki i chorągiewki.

Ruszymy ok. 12-tej i przejdziemy do Ratusza, gdzie zjemy urodzinowy (150-cio kilogramowy) tort. Będzie też woda butelkowana i ze starego… saturatora.

W tej chwili mamy już sporo zgłoszeń, np. klubów sportowych, szkoły tańca, szkół publicznych i niepublicznych. Zgłosiła się m.in.: Fundacja Hipoterapii, Stowarzyszenie Pacjent Polski, a nawet Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów. Będzie też Kompania Reprezentacyjna Straży Miejskiej m.st. Warszawy i… bębniarze Domu Sztuki.

Wszystkie organizacje oraz właściciele pojazdów większych niż rower, którzy zdecydują się na udział w niej, prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem maila parada@ursynow.pl. Rejestracja ta jest ważna ze względów organizacyjnych, min. za jego pośrednictwem będziemy zbierać krótkie informacje o placówkach, które będziemy przekazywać przez megafon w trakcie parady. Potwierdzimy też gdzie mniej więcej ustawiają się uczestnicy.

Osoby, które przyjadą bez rejestracji nie zostaną odprawione, ale nie będą zaprezentowane przez spikera.

Z dziećmi mogą iść ich opiekunowie i rodzice.

źródło: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.