Wolski Korowód 2017

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wolski Korowód 2017.

Burmistrz dzielnicy Wola, Wolskie Centrum Kultury oraz Spółdzielnia Socjalna WOLA serdecznie zapraszają do udziału w pikniku Wolski Korowód- przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych.

Miasteczko Namiotowe zaprezentuje się w godzinach od 14:00 do 18:00. Dla mieszkańców przygotowane zostaną punkty konsultacji i porad. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży, seniorów i rodzin.

Piknik uświetni Samba czyli 20 osobowa grupa bębniarek i bębniarzy.

Na Korowodzie będzie serwowany bezpłatny, gorący posiłek przygotowany przez Cafe PoWoli.

W godzinach 14:30-16:30 odbędzie się Gra Miejska dla wszystkich grup wiekowych. Organizatorzy proponują małym i dużym mieszkańcom, aby poznali lepiej swoją dzielnicę, wydarzenia i bohaterów Woli. Wspólnie zasmakowali tradycję i nowoczesność swojej dzielnicy. W grze mogą wziąć udział drużyny składające się z 3 do 5 osób w dowolnym wieku. Drużyny rejestrują się w Punktach Informacyjnych organizatora Wolskiego Korowodu – Spółdzielni Socjalnej WOLA. Czas Gry mierzony jest od momentu rejestracji do zakończenia zadań i zameldowania się w punkcie rejestracyjnym z Kartą Gry. Drużyny dostają mapkę parku wraz z Kartą Gry, na której wpisywane będą punkty za zaliczone zadania. Rejestracja/miejsce rozpoczęcia gry: Punkt Informacyjny przy Amfiteatrze. Trasa: piesza (dostępna dla osób mających trudności z poruszaniem się). Punktacja: 1 punkt=jedno wykonane zadanie, 10 punktów dla drużyn z najkrótszym czasem (10) =nagrody! Ogłoszenie zwycięzców gry i wręczenie nagród: około godziny 17:00

Osoby starsze i niesprawne ruchowe, po wcześniejszym zgłoszeniu, mają zapewnioną pomoc asystencką.

Park zostanie podzielony na dwie strefy: Strefę ruchu z warsztatami sportowymi i pokazami oraz Strefę umysłu z poradami, konsultacjami oraz warsztatmi psychoedukacyjnymi. W warsztatch do wygania będa atrkacyjne nagrody.
Zaprosimy także na badania profilaktyczne małych i dużych.

Scena Amfiteatru ruszy od 17-tej godziny koncertem młodych talentów czyli piosenki i taniec w wykonaniu wolskich arystów i artystek poniżej 18 r.ż

O 18:00 zabierze nas do krainy zabawy i dobrej warszawskiej piosenki KABARET “Szczęśliwa 60”. Przy radosnych piosenkach będziemy bawić się do 19:00.


11 czerwca 2017, godz. 11:00-19:00
Park Generała J. Sowińskiego

Odnośnik do wydarzenia – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.