Warsztaty – Zioła na parapecie okiennym

Zioła na parapecie okiennym

Aromatyczne i zdrowe zioła w pojemnikach na kuchennym parapecie? To nie jest skomplikowane!

W Roku Botaniki serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym sezonie warsztaty zielarskie w Ogrodzie Botanicznym PAN. 29 stycznia o godzinie 11:00 na warsztatach prowadzonych przez kuratorkę Kolekcji Roślin Leczniczych i Przyprawowych dowiecie się jak zaaranżować własny zielnik w kuchni i jakie rośliny najlepiej się sprawdzą w domowej uprawie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z domowym ogrodnictwem na sobotnie warsztaty do naszego Ogrodu Botanicznego. Wasze kuchnie staną się miejscem kulinarnych pomysłów, a świeże pachnące listki sprawią, że już nigdy nie będziesz korzystać z gotowych przypraw z torebki.
Styczniowe spotkanie rozpoczyna cykl warsztatów zapoznających Państwa z naszą Kolekcją Roślin Leczniczych i Przyprawowych

Miejsce zbiórki patio, obok kasy głównej od ulicy Prawdziwka.

Na wydarzenie obowiązują zapisy warsztaty@obpan.pl WAŻNE: w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz tytuł „Zioła na parapecie”
Ze względu na pandemię maksymalna liczba uczestników to 10. Udział w warsztatach możliwy jest po zakupie biletu wstępu do Ogrodu (parking płatny oddzielnie). Osoby posiadające karnety roczne lub sezonowe do Ogrodu wchodzą na podstawie karnetu.

Podczas warsztatów obowiązują maseczki oraz zachowanie dystansu.

Dodatkowe informacje: warsztaty@obpan.pl tel. 22 648 38 56 w. 262 (poniedziałek-piątek 7:30-15:00)
strona: http://ogrod-powsin.pl/wydarzenia/warsztaty-ziola-na-parapecie-okiennym/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.