Walentynkowy weekend w Kinie Marzeń! Otwarcie Helios w Blue City

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Walentynkowy weekend w Kinie Marzeń! Otwarcie Helios w Blue City.

W Warszawie otwieramy Kino Marzeń! Najnowocześniejsze kino w Polsce – z przewygodnymi salami Dream, z wystrojem nawiązującym do Times Square, z neonami przywodzącymi na myśl stare, kultowe warszawskie kina. Spędź z nami Walentynki, szykujemy sporo atrakcji!
https://bluecity.helios.pl/

Podczas hucznego otwarcia w dniach 14-17 lutego nie zabraknie wyjątkowych wydarzeń przygotowanych specjalnie na tę okazję! W konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, w holu kina stanie filmowe Koło Fortuny, a każdy najmłodszy Widz (ci doroślejsi również ;)) będzie mógł poczęstować się słodką krówką i dostać kolorowy balonik.

Wszystkich gości witać będzie wesoła Pszczółka z sali Zabaw Inca Play (14-15 lutego, w godzinach 15:00-18:00) oraz urocze maskotki z filmu “Paskudy. UglyDolls” (16-17 lutego, w godzinach 12:00-18:00). Sala Zabaw Inca Play oraz animatorzy z JSeventy zaproszą najmłodszych widzów do wesołej strefy, a w niej na moc atrakcji: dekorowanie masek, skręcanie kolorowych baloników, poszukiwanie skarbu, kalambury filmowe.

Nie zabraknie profesjonalnie podświetlonych stanowisk do malowania buziek, a o filmowe fryzury inspirowane najsłynniejszymi bajkami zadba salon Fryzjerek. Wspaniałą pamiątką z pewnością będą zdjęcia wykonane w kinowej fotobudce Smilebox, dostępne również w formie magnesów na lodówkę.

W programie znajdą się warsztaty taneczne oraz występy tancerzy z Egurrola Dance Studio.

A na romantyczny weekend we dwoje proponujemy:
– Nocny Maraton Filmowy 15 lutego: Strasznie Romantyczny lub Romantycznie Straszny!
Szczegóły: https://www.helios.pl/57,Warszawa/MaratonyFilmowe/
– najświeższe premiery kinowe: https://www.helios.pl/57,Warszawa/Repertuar/
W salach kinowych dostępne są miejsca na podwójnych, wygodnych kanapach – w cenie biletu! Przytul się w trakcie seansu.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.