Ukraiński wieczór Studia Munka

Ukraiński wieczór Studia Munka

W dniu 17 marca Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich zaprasza na benefitowy wieczór z młodym kinem. Pokazom krótkometrażowych filmów z programu „Trzydzieści minut” towarzyszyć będzie zbiórka, z której wpływy zasilą konto Polskiej Akcji Humanitarnej niosącej pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

W programie wieczoru znalazły się trzy produkcje Studia Munka SFP tematycznie związane z Ukrainą, zrealizowane z udziałem pochodzących stamtąd twórców.

Wszystkie trzy filmy zrealizowane zostały w Studio Munka SFP w ramach w ramach wspieranego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej programu „30 Minut”. Producentami filmu z ramienia Studia Munka SFP są Ewa Jastrzębska i Jerzy Kapuściński. Stałym partnerem programu „Trzydzieści minut” jest Telewizja TVN.

17 marca 2022, godzina 19:00
Kino Kultura, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23

17 marca po wieczornej projekcji w kinie Kultura w Warszawie z publicznością spotkają się reżyserzy Szymon Kapelniak i Tymur Yashchenko. Rozmowę w twórcami poprowadzi dziennikarka Radia 357 Beata Kwiatkowska.

Wstęp na pokaz jest wolny. Podczas wieczoru prowadzona będzie zbiórka na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej niosącej pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Więcej informacji – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.