Spotkanie: Warszawskie zabytki w 100-lecie Niepodległości

18 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 zapraszamy do Domu Spotkań z Historią na spotkanie promujące warszawski numer „Spotkań z Zabytkami” i specjalny dodatek do „Spotkań”.

Będzie to spotkanie jubileuszowe podsumowujące 10-letnią współpracę Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków i redakcji „Spotkań z Zabytkami”. W ramach wydarzenia zaprezentujemy najnowszy, warszawski numer „Spotkań” oraz specjalny dodatek do wydawnictwa: „Zabytki Niepodległej w gminnej ewidencji zabytków m.st. Warszawy”, przygotowany przez BSKZ. Na spotkaniu każdy uczestnik otrzyma egzemplarz numeru „Spotkań” oraz dodatek.

O współpracy obu instytucji porozmawiają Michał Krasucki, dyrektor Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków, i Wojciech Przybyszewski, redaktor naczelny „Spotkań z Zabytkami”. W ramach spotkania wysłuchamy też Anety Bojanowskiej, autorki jednego z artykułów do grudniowego numeru „Spotkań z Zabytkami”, która wygłosi wykład pt. „Niezwykłe odkrycie w kościele św. Jakuba Apostoła w Tarchominie”. Spotkanie poprowadzi Anna Jagiellak z Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków.

18 grudnia 2018, godz. 18:00
Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.