Sons of the East w Warszawie już 22 września!

Sons of the East w Warszawie

Sons Of The East

22 września 2022 roku na scenie warszawskiej Hydrozagadki zagrają wyjątkowi, australijscy artyści. Koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Sons Of The East, poprzedzi występ Kima Churchilla – muzyka również pochodzącego z Antypodów. Bilety są dostępne w sprzedaży!

Sons Of The East to zespół indie-folk pochodzący z Northern Beaches w Sydney. Członkowie zespołu – Dan Wallage, Nic Johnston i Jack Rollins już odnieśli ogromny sukces w internecie, co potwierdzają miliony wyświetleń w streamingach online oraz na YouTube, a ich popularność zaczyna podbijać cały świat. W lutym wystąpią na jedynym koncercie w warszawskiej Hydrozagadce.

Znakiem rozpoznawczym grupy jest wyjątkowa i charyzmatyczna mieszanina akustyczno-elektronicznych dźwięków. Są one radosne, przepełnione uczuciem, zniewalające! Ich najpopularniejsze utwory – “Into The Sun”, “My Repair” i “Come Away” stały się hitami z ponad 80 milionami odsłuchań.

Po sukcesie wyprzedanej trasy w Europie i Austalii, Sons Of The East wrócili z singlami “You Might Think” i “On My Way”, zapowiadającymi ich nadchodzący album. Wraz z wydaniem trzeciego singla “Fool Me” zespół zapowiedział trasę koncertową w 2022 roku, obejmującą Europę i Amerykę Północną.

Kim Churchill to australijski wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i autor tekstów, tworzący muzykę z pogranicza folku, rocka i bluesa. Naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczął w wieku sześciu lat i od tego czasu nieustannie rozwija swoją muzyczną pasję. Do tej pory Churchill wydał już kilka albumów, w tym m.in. koncertowe. Artysta występował m.in. w Japonii, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych.

22 września 2022 roku, czwartek, godz. 20.00 

Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22, Warszawa 

Bilety w cenach: miejsca stojące – 85 zł 

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin.

źródło: materiały prasowe