Sezon Warszawskich Linii Turystycznych 2019.
Linia 100
Linia 100 rozpocznie swoje kursowanie już 22 czerwca.
Trasa linii:
PL. ZAMKOWY – Podwale – pl. Krasińskich – Wybrzeże Gdańskie – most Śląsko-Dąbrowski – Wybrzeże Szczecińskie – most Poniatowskiego – Al. Ujazdowskie – pl. Unii Lubelskiej – Koszykowa – Towarowa – Grzybowska – al. Jana Pawła II – Senatorska – PL. ZAMKOWY
Linie obsługują autobusy zabytkowe.
Linia 400
Linia 400 kursuje w weekendy i święta od 1 maja do 15 września.
Trasa linii:
POWĄZKI – CM. WOJSKOWY – Powązkowska – Okopowa – Anielewicza – Miodowa – Senatorska – Wierzbowa (powrót: Moliera) – pl. Piłsudskiego – Kredytowa – Jasna – Zgoda (powrót: Szpitalna – Mazowiecka) – Krucza – Al. Jerozolimskie – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Belwederska – Sobieskiego – al. Wilanowska – Przyczółkowa – Drewny – Przekorna – POWSIN-PARK KULTURY
Linia T
Linia T rozpocznie swoje kursowanie już 22 czerwca.
Trasa linii:
PL. NARUTOWICZA – Grójecka – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – al. Solidarności – most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – Towarowa – Grójecka – PL. NARUTOWICZA
Linię obsługują tramwaje zabytkowe.
Linia 36
Linia 36 kursuje w weekendy i święta od 1 maja do 15 września.
Trasa linii:
PL. NARUTOWICZA – Filtrowa – Nowowiejska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona – Słowackiego – METRO MARYMONT
W liniach 100, 400, T i 36 obowiązuje standardowa taryfa biletowa ZTM Warszawa. Bilety kasują konduktorzy – członkowie KMKM Warszawa. Bilety krótkookresowe należy skasować lub aktywować w innych pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.
Linia 51 oraz kolejka wąskotorowa w Piasecznie kursują we wszystkie soboty od 1 maja do 28 września.
Zefir pływa od 1 maja do 30 czerwca w soboty, niedziele i dni świąteczne, a także 2 maja oraz 21 czerwca. Od 1 lipca do końca sierpnia – w piątki, soboty, niedziele i dni świąteczne. Od 1 do 15 września – w soboty i niedziele.
Bilety można kupić w Punkcie Obsługi Pasażerów Metro Dworzec Wileński w środy i czwartki w godzinach 16-20, piątki w godzinach 7-11 oraz w soboty od 8 do 12. Zapłacić można gotówką i kartą. Sprzedaż prowadzona jest także online, za pośrednictwem strony internetowej www.bilety24.pl.
Więcej informacji i rozkłady tu – klik
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.