Pomarańczowe rowery na ulicach Warszawy

Pomarańczowe rowery na ulicach Warszawy – kurierzy Pyszne.pl przywiozą jedzenie z Twojej ulubionej restauracji

Na ulicach Warszawy pojawiły się pomarańczowe rowery kurierów Pyszne.pl. Te wspomagane elektrycznym zasilaniem pojazdy pozwalają skrócić czas dostawy jedzenia nawet do 25 minut. Topowe stołeczne restauracje nareszcie mają do dyspozycji rozwiązanie, dzięki któremu będą mogły w prosty sposób uruchomić dostawy jedzenia.

Od początku listopada 2016 roku w Warszawie funkcjonuje usługa dostawy rowerowej. Kurierzy Pyszne.pl, poruszający się na pojazdach z elektrycznym wspomaganiem, kursują w Śródmieściu codziennie od 15:00 do 21:00. 

Na doręczenie potrzebują przeważnie tylko 25 minut. Dostawy rowerowe obsługują obecnie 20 stołecznych restauracji.

e-bike-pyszne_pl

Nowy pomysł Pyszne.pl na pewno ucieszy klientów, którzy będą mieli do dyspozycji jeszcze większy wybór lokali i dań. W dodatku dostawa z wykorzystaniem e-bikes pozostaje całkowicie bezpłatna niezależnie od wartości zamówienia, co jest ewenementem na rynku. Natomiast dla restauracji propozycja stanowi bardzo nowoczesne rozwiązanie z kategorii „zjeść ciastko i mieć ciastko” – będą mogły uruchomić dostawę jedzenia bez ponoszenia kosztów stałych, płacąc wyłącznie za zrealizowane zamówienia, a przy tym osiągną dodatkowy zysk, budując kolejny kanał marketingowy i pozyskując nową grupę klientów – zwolenników zamawiania jedzenia do domu.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.