Podróżnicze Mikołajki w warszawskim Empiku

Podróżnicze Mikołajki w warszawskim Empiku

3  grudnia 2016 roku odbędzie się mikołajkowe spotkanie z Martyną Wojciechowską i Nelą Małą Reporterką. Autorki będę opowiadały o swoich podróżach i najnowszych książkach – „Zwierzaki Świata 2” i „Nela na kole podbiegunowym”. Z fanami spotkają się w salonie Empik Plac Unii w Warszawie.

Dwie znane polskie podróżniczki, Martyna Wojciechowska i Nela Mała Reporterka, powracają z nowymi książkami – „Zwierzaki Świata 2” i „Nela na kole podbiegunowym” (Burda NG Polska).  Z okazji Mikołajek autorki spotkają się z czytelnikami 3 grudnia w salonie Empik Plac Unii w Warszawie.

„Zwierzaki świata 2” Martyny Wojciechowskiej to kolejna edycja bestsellerowej serii. Nowi niesamowici bohaterowie i nowe fascynujące przygody. Tym razem będzie o mistrzu przetrwania, który żyje w najbardziej ekstremalnym miejscu na Ziemi. Dowiecie się, który zwierzak jest największym śpiochem i w ogóle nie ma czasu na zabawę. Dotrzecie w morskie głębiny, by ponurkować z najsympatyczniejszym morskim ssakiem, pojedziecie na wspaniałe safari, by poznać króla lwa. Wreszcie przemierzycie góry i doliny, by dostać się do kraju, w którym żyją kawie. A kto to jest? Będziecie zaskoczeni, gdy się dowiecie.

Martyna Wojciechowska – polska podróżniczka i dziennikarka, redaktorka naczelna polskiej edycji „National Geographic”. Jako pisarka ma na swoim koncie kilkanaście książek podróżniczych, w których interesująco i z ogromnym zaangażowaniem opisuje kulturę najdalszych zakątków świata i własne doświadczenia z podróży.

empik_warszawa_nela_foto
Zdjęcie: materiały prasowe

„Nela na kole podbiegunowym” to już szósta książka młodej podróżniczki. Autorka, opisując swoje najnowsze przygody i doświadczenia, zabiera czytelnika na wędrówkę po kole podbiegunowym. Po raz pierwszy udaje się do zimnych krajów, przeżywa niesamowite przygody i odkrywa malownicze zakątki świata. Książka zabiera młodszych i starszych czytelników na fascynującą wyprawę z Nelą.

Mała reporterka w wieku ośmiu lat wydała książkę „10 niesamowitych przygód Neli”, w której opisuje swoje wyprawy,  m.in. do Etiopii, Tajlandii, Indonezji oraz Peru. Prowadzi w TVP program „Nela Mała Reporterka”, prezentując swoim rówieśnikom ciekawostki z całego świata.

Podczas spotkania podróżniczki opowiedzą anegdoty, które nie zmieściły się w książkach, a goście będą mogli dopytać je o wszystkie szczegóły wypraw.


Nela Mała Reporterka
3 grudnia 2016, godz. 12:00, Empik Plac Unii
Warszawa, ul. Puławska 2

Martyna Wojciechowska
3 grudnia 2016, godz. 16:00, Empik Plac Unii
Warszawa, ul. Puławska 2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.