Oscarowy poniedziałek w Multikinie

Oscarowy poniedziałek w Multikinie

92. ceremonia wręczenia Oscarów za rok 2019 będzie miała miejsce 9 lutego br. w Dolby Theatre w Hollywood. Z tej okazji Multikino w poniedziałek, 10 lutego br. zaprasza na seanse trzech nominowanych filmów: „Bożego ciała”, „Jokera” oraz „1917″.

 W tym roku najwięcej nominacji – aż jedenaście – otrzymał film „Joker”. Dziesięć nominacji otrzymały  między innymi filmy „1917″ i „Pewnego razu… w Hollywood”.  Wyświetlane w tej chwili na wielkim ekranie Multikina produkcje „Jojo Rabbit” i „Małe kobietki” otrzymały po sześć nominacji. Natomiast w kategorii najlepszy film międzynarodowy/nieanglojęzyczny o Oscara powalczy „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy.

Produkcje „Boże Ciało”, „Joker” oraz „1917” najlepiej oglądać wielokrotnie, bowiem za każdym razem widz może odkryć w nich coś nowego. Historia chłopaka, który w małej miejscowości podaje się za księdza, opowieść o narodzinach najsłynniejszego komiksowego złoczyńcy w historii, niebezpieczna wyprawa za linię wroga pośród wojennego koszmaru – o tych filmowych doświadczeniach widzowie będą rozmawiali latami!

W oscarowy poniedziałek, 10 lutego Multikino zaprasza na seanse „Bożego ciała”, „Jokera” oraz „1917″. Bilety można nabyć w kasach biletowych kin, online na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.