Kwiat Jabłoni – Premiera online

We wtorek, 2 lutego 2021 roku odbędzie się spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie Kwiat Jabłoni (Kasia i Jacek Sienkiewiczowie), rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Mogło być nic”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

2 lutego 2021, godz. 18:00
 
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom.

Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

„Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego.
Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu „jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.
Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.