WOŚP z golden retrieverami w Warszawie

31 stycznia w całej Polsce dziać się będą rzeczy niezwykłe, ale szczególnie wyjątkowo ten dzień będize można spędzić w warszawskim Ogrodzie Saskim. To właśnie tam grupa pasjonatów ze wspaniałymi psami rasy golden retriever będzie kwestować na rzecz dzieci i seniorów.

W tym roku po raz dziewiąty będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udział w finale poprzedzają kilkumiesięczne przygotowania, która zaczynają się już w październiku. Ta nietuzinkowa grupa ludzi niejednokrotnie udowodniła, że psy (a w szczególności golden retrievery potrafią otwierać serca: w zeszłym roku zebraliśmy w ciągu 4 godzin ponad 24 600 zł. Od pierwszej kwesty to już łącznie ponad 112.000,00zł

Zapraszamy serdecznie! Czekamy my i nasze psiaki! Każdy będzie mógł zrobić sobie z psiakiem zdjęcie, pogłaskać go i dać smakołyk. Dla najbardziej hojnych ofiarodawców opiekunowie psiaków przygotowali pamiątkowe pierniczki oraz psie ciasteczka. Przy okazji kwesty będzie można porozmawiać o wychowaniu, szkoleniu czy tez mądrym wyborze hodowli i szczeniaczka.

Gdzie będzie można nas spotkać? Goldeniarze opanują warszawski OGRÓD SASKI i jego okolice, będzie można ich spotkać od 11.00 do 15.00, o godzinie 12.00 i 13.00 zaplanowano pokaz posłuszeństwa oraz sztuczek.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.