Gdzie zamówić najlepsze torty w Warszawie?

Gdzie zamówić najlepsze torty w Warszawie?

Tortykasi.pl – to manufaktura tortowa, która powstała z miłości do łakoci, 14 lat temu. Do dziś stworzyła kilka tysięcy indywidualnych projektów tortowych, setki ciekawych receptur oraz mnóstwo pomysłów na niebanalne dekoracje.

Gdzie zamówić najlepsze torty w Warszawie?

Unikalny i pyszny tort artystyczny nieraz stał się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, ciekawym upominkiem dla szefa, oryginalnym sposobem zarówno na powitanie jak i pożegnanie, który jeszcze wiele lat po uroczystości był wspominany. Dowód temu dają klienci, którzy regularnie wracają po kolejne zamówienia, ponieważ torty Kasi – to  dla jednych kropka nad „i”, zwieńczająca najważniejsze życiowe wydarzenia, jak zdaną magisterkę, zaślubiny czy narodziny potomstwa, a dla innych po prostu lekarstwo na chandrę, czy sposób na deszczowy dzień.

Pyszne rzemieślnicze torty z autorskich przepisów Kasi, zadowoliły już podniebienia całych zastępów stołecznych Łasuchów. Czym się wyróżniają? To receptury oparte na staropolskich przepisach („rzucane” biszkopty bez środków spulchniających, nasączone pysznymi ponczami, połączone z lekkim kremem bez dodatku stabilizatorów i świeżym, owocowym dodatkiem). Znakiem rozpoznawczym kasinych tortów jest duża zawartość owoców i mała ilość cukru. Ma być smakowicie, lekko, zdrowo i kolorowo. Każdy tort jest przygotowany od początku do końca na indywidualne zamówienie Klienta.

torty warszawa na zamówienie

Nietuzinkowe połączenia i dodatki, jak: marmolada z młodego tataraku albo czarnego bzu, czekolada z chili, krem z pistacją i marakują lub granatami czy z dodatkiem zielonej herbaty (matchy), to wizytówki kasinych tortów. Dekoracje są w 100 % spersonalizowane, figurki i rzeźby wykonane z masy cukrowej lub czekolady plastycznej, tudzież wydrukowane spożywczymi farbami na jadalnym medium, do tego kwiaty, owoce i wiele serca włożone w każdy projekt. W ofercie dostępne są również torty keto, wegańskie, bezglutenowe i bezmleczne, zdobione rozmaitymi technikami dekoracyjnymi. Na specjalną uwagę zasługują najpyszniejsze w Warszawie niesłodkie, spersonalizowane torty bezowe, a w sezonie letnim – torty z jadalnymi kwiatami, uprawianymi przez Kasię, która po godzinach bywa zapaloną ogrodniczką.

tort na zamowienie

Ponieważ jeszcze jedną pasją Kasi jest Pływanie po Wiśle – ostatnio wymyśliła torcik dla  Dzielnicy Wisła w Warszawie. To fuzja tradycyjnej warszawskiej Wu-Zetki (na cześć trasy W-Z przebiegającej pod mostem łazienkowskim) z  chrupiąca pralinką, nutą cytryny i mazowieckimi jabłkami prażonymi z cynamonem.

Torty można osobiście odbierać na Gocławiu albo wybrać opcję dostawy do klienta.

Z inicjatywy Kasi powstało jedyne w Warszawie Pogotowie Tortowe. Potrzebujesz tortu ASAP, bo zapomniałeś o ważnej uroczystości, albo po prostu przeceniłeś własne możliwości? Nie zamartwiaj się i zadzwoń!

Kontakt: Kasia 880 -746 -865

https://www.facebook.com/tortykasipl/

https://www.instagram.com/tortykasipl/?utm_source=qr&igsh=dWV3aGN0cHFtcXp3

http://pogotowietortowe.pl/

/współpraca koleżeńska/


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Filmy VR – Wirtualny Teatr Historii – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik