Czy zasłony i firany to przeżytek w dekoracji domu ?

Dekoracja domu to nie lada wyzwanie dla każdej kobiety, dużym problemem są okna, czy założyć rolety, a może jednak staromodne firany i zasłony, dziś jest tak ogromny wybór wśród rolet i najczęściej to one są wybierane, bo to wygoda, nie trzeba zdejmować, zakładać, prać, zakłada się raz i po problemie.

Nie mniej jednak szycie firan wraca do łask, zachłyśnięci nowo modą z zachodu związaną z wszelkiego rodzaju roletami zapomnieliśmy co to firany i zasłony które do końca lat 80-tych królowały w polskich domach.

Dziś firany i zasłony w salonie to szczyt ekskluzywności, ponieważ rolety założysz już za kilkaset zł a firany i zasłony z dobrych materiałów to wydatek kilku tysięcy zł.

Moda wraca, tak samo jest z odzieżą, obuwiem, to co modne było 30 lat temu dziś powraca jako szczyt stylu. Nie inaczej jest z firanami i zasłonami.

Jeśli szukasz najlepszych materiałów na firany i zasłony w okolicy Kędzierzyna lub Opola jest pewna firma która od ponad 30 lat specjalizuje się w szyciu firan i zasłon a także aranżacji, komponuje dekoracje okienne w domach i biurach – firanymarzanna.pl , firma posiada swoje salony firan w Olsztynie oraz Kędzierzynie.

Dekoracje dla domu tworzą z prawdziwą pasją pamiętając o estetyce jak również komforcie użytkowania, szyją firany i zasłony z materiałów najbardziej uznanych w Europie producentów tkanin.

Trzeba pamiętać że uzupełnieniem dekoracji pomieszczenia są również karnisze, trzeba je dobrać w odpowiedni sposób tak aby z zasłonami i firanami tworzyły jedną spójną estetyczną całość.

W przypadku dekoracji biur najczęściej wybierane są tkaniny niepalne lub trudnopalne z wszelkimi wymaganymi atestami, firma zajmuje się szyciem firan i zasłon dla hoteli, restauracji, obiektów użyteczności publicznej, wykonuje również obrusy ,pokrowce na krzesła czy narzuty na łóżka.

Niektórzy wymagają aby zasłona idealnie izolowała od światła, istnieją materiały które pozwalają na uszycie takich firan które nie będą przepuszczały światła, to tkaniny typu blackout.

Osoby z regionu Kędzierzyna i Opola szukające firan i zasłon w internecie najczęściej wpisują w wyszukiwarkach hasła tj:

Niewiele jest firm o tak długiej tradycji w tych regionach jak firanymarzanna.pl, firma zajmuje się kompleksowo tematyką dekoracji obiektów mieszkalnych, instytucjonalnych, hoteli oraz restauracji w zakresie szycia firan i zasłon zapewniając również sprzedaż materiałów najwyższej jakości które są wykorzystywane w tym procesie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.