Zwolnienie lekarskie online w kilka minut

Zwolnienie lekarskie online 

Zwolnienie lekarskie online 

Konsultacja lekarska online stała się bardzo popularna w ostatnich latach. W dobie pandemii często była jedną możliwością, by skonsultować się z lekarzem. Pacjenci jednak docenili tą formę kontaktu, zwłaszcza, jeśli chodzi o konsultacje w celu uzyskania zwolnienia lekarskiego. Jeśli źle się czujemy, jesteśmy chorzy, często nie mamy siły na to, aby wychodzić do przychodni po zwolnienie, które jest nam niezbędne do pracy, szkoły, czy uczelni. Na szczęście, możemy uzyskać zwolnienie online.  

Elektroniczne zwolnienie lekarskie może wypisać nam lekarz na przykład pierwszego kontaktu, bądź specjalista. Najłatwiej i najwygodniej jest uzyskać takie zwolnienie podczas konsultacji online. Lekarz pierwszego kontaktu może wystawić zwolnienie lekarskie po konsultacji, na której przedstawimy mu nasze dolegliwości. Jeśli posiadamy, można podczas takiej konsultacji pokazać mu także dokumentację medyczną. Jeśli jest taka konieczność, możemy otrzymać zwolnienie lekarskie zupełnie bez wychodzenia z domu. To duże ułatwienie, gdy jesteśmy chorzy – nie narażamy siebie, ani innych na żadne problemy z przyczyn zdrowotnych. Co ważne, l4 online sprawia, że nie ma potrzeby iść do pracodawcy z jakimkolwiek dokumentem. Zwolnienie zostaje mu przekazane w formie elektronicznej, w specjalny systemie. Od razu zostaje poinformowany o naszej nieobecności. 

Zwolnienie online bez wychodzenia z domu 

Zwolnienie chorobowe możemy teraz uzyskać bez wychodzenia z domu. Konsultacje lekarskie możemy odbywać na specjalnych platformach. Jednym kliknięciem możemy wybrać lekarza, z którym chcemy się skonsultować. Wybieramy najpierw, jakiego specjalisty potrzebujemy zależnie od tego, co nam dolega. Możemy umówić się na konsultację na przykład z lekarzem pediatrą, stomatologiem, chirurgiem, czy innym lekarzem specjalistą. Następnie wybieramy odpowiednią dla nas porę na konsultację online – większość lekarzy dostępna jest dla pacjentów od samego rana do późnego wieczora. Konsultację możemy odbyć nawet na zwykłym smartfonie, a trwa najczęściej kilkanaście minut. Aby uzyskać zwolnienie lekarskie należy przedstawić szczegóły dotyczące naszego stanu zdrowia, co nam dolega. Po zbadaniu stanu zdrowia pacjenta lekarz może wydać zwolnienie lekarskie, które od razu trafia do naszego pracodawcy. Uzyskanie zwolnienia jeszcze nigdy nie było tak proste, szybkie i bezproblemowe. Konsultacje online to ogromny krok w przód i postęp z którego warto skorzystać zwłaszcza wtedy, gdy nie czujemy się na siłach, by iść do pracy. 

/artykuł sponsorowany/

Reklama