Modne łazienki? Tutaj znajdziesz najgorętsze trendy!

Łazienki Komfort
Fot. Komfort.pl

Podczas urządzania wnętrz kierujemy się przede wszystkim własnym poczuciem estetyki. Nie oznacza to jednak, że aktualne trendy nie pozostają bez wpływu na dokonywane przez nas wybory. Stanowią one doskonałe źródło inspiracji; wiele z nich jest również odbiciem aktualnej sytuacji oraz rzeczywistości, w której żyjemy. Dowiedz się, co w trawie piszczy i jak wyglądają najmodniejsze łazienki. Odwiedź jeden z salonów Komfort w Warszawie i sięgnij po najgorętsze propozycje projektantów.

Modna łazienka — relaks z natury

Inspiracje ze świata przyrody opanowały nasze wnętrza już kilka sezonów temu. Opisywane tak trendy ulegają jednak dynamicznym zmianom; niektóre znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowe. Doskonale oddaje to różnorodność i zmienność natury.

W tym roku możemy spodziewać się przede wszystkim spokojnych, niezbyt intensywnych kolorów. To przede wszystkim barwy ziemi, ciepłe brązy, zgaszone zielenie i różne warianty złamanej bieli. Zauważysz to, sprawdzając asortyment salonów Komfort. Każdy nasz sklep z wyposażeniem łazienek w Warszawie ma w ofercie materiały wykończeniowe, meble oraz tekstylia w najmodniejszych obecnie barwach.

Kontrasty – nie tylko kolorystyczne

Kontrastujące ze sobą kolory nadal są w modzie. W 2023 pójdziemy jeszcze dalej. Na topie będzie bowiem łączenie ze sobą różnych faktur. W Komfort już teraz znajdziesz materiały i akcesoria o rozmaitych rodzajach wykończenia. Odwiedź nasz salon łazienek w Warszawie i przekonaj się, jak wnętrze to może oddziaływać na zmysł dotyku. Wśród naszych produktów znajdzie się miejsce zarówno dla gładkich, miękkich powierzchni, jak i szorstkich, trójwymiarowych czy naśladujących naturalny kamień lub drewno.

modne łazienki warszawa
Komfort.pl

Modne łazienki w Warszawie

Najlepszy kierunek dla poszukujących modnych, ale i funkcjonalnych elementów wyposażenia łazienki? Warszawa, a dokładnie jeden ze stacjonarnych salonów Komfort! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy sklep!

Salon przy ulicy Mineralnej wyróżnia doskonała lokalizacja na terenie galerii handlowej Centrum Krakowska. W pobliżu biegnie m.in. Południowa Obwodnica Warszawy oraz trasa Salomea-Wolnica. Oznacza to doskonały dojazd z całego obszaru południowo-wschodniej części miasta oraz sąsiadujących z nimi miejscowości. Łatwo dotrzesz do nas również komunikacją miejską, dzięki bliskości węzła P+R Aleja Krakowska.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Salon Komfort przy ul. Malborskiej 49 znajduje się w obrębie centrum handlowego M1 na pograniczu Warszawy, Marek i Ząbek. W jego sąsiedztwie przebiegają ważne arterie komunikacyjne: Trasa Toruńska i ul. Radzymińska. Zapewniają one łatwy dojazd z całego obszaru północno-wschodniej Warszawy, w tym Targówka, Bródna oraz Pragi. To także najbliższy sklep Komfort dla mieszkańców Ząbek, Zielonki i Kobyłki. Poruszasz się komunikacją miejską? Dotrzesz do nas każdą linią, która zatrzymuje się na jednym z przystanków: CH Marki, Ząbki-Radzymińska lub Geodezyjna.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Do salonu Komfort przy ul. Głębockiej szczególnie zapraszamy mieszkańców północno-wschodniej części Warszawy. Znajduje się on na terenie centrum Atrium Targówek, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania Trasy Toruńskiej i ul. Głębockiej, będącej przedłużeniem wiodącej przez Pragę i Targówek ul. Św. Wincentego. Poruszasz się komunikacją miejską? W pobliżu zatrzymuje się wiele linii autobusowych, w tym 112, 160, 240 i 226. Najbliższe przystanki to CH Targówek i Ostródzka. Z kolei niecały kilometr od centrum handlowego znajduje się stacja Metro Kondratowicza.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Salon Komfort przy ulicy Elektronowej znajduje się w północnej części Warszawy, na terenie dzielnicy Żerań. Okolica ta jest świetnie skomunikowana, co szczególnie doceniają osoby korzystające z transportu publicznego.

Nasz sklep wchodzi w skład kompleksu handlowo-usługowego, przylegającego bezpośrednio do Trasy Toruńskiej. Pozwala ona w bardzo krótkim czasie dotrzeć do nas zarówno z najbliższej okolicy, jak i dalej położonych dzielnic, w tym Targówka czy Bielan.

Chcąc dojechać do nas autobusem lub tramwajem, należy wysiąść na jednym z przystanków Żerań FSO, będących częścią węzła przesiadkowego. Znajduje się on ok. 200 m od sklepu. Około 500 metrów wynosi zaś odległość do najbliższej stacji kolejowej (Warszawa Toruńska); dzięki temu do salonu przy Elektronowej można łatwo dotrzeć nawet z Legionowa czy Chotomowa.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Szukasz salonu Komfort, do którego łatwo dojedziesz z Sękocina, Raszyna czy Łazów? Znajdziesz go w centrum handlowym HOMEPARK przy Placu Szwedzkim 3 w Jankach. Kompleks ten położony jest między Aleją Krakowską a ul. Mszczonowską, co zapewnia doskonały dojazd również z południowej części Warszawy. Poruszasz się komunikacją miejską? Na terenie centrum handlowego (przystanki Janki Pl. Szwedzki) zatrzymują się autobusy linii 62, 63, 703, 706, 711 i L-1.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493

/artykuł sponsorowany/

Reklama