XV Konferencja Media Student

XV Konferencja Media Student.

Konferencja Media Student to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla dla studentów (i nie tylko) organizowane przez Niezależny Miesięcznik Studentów „Magiel”.  Raz w roku zbierają w jednym miejscu ciekawych ludzi, z niebanalną historia do odpowiedzenia, tak aby mogła natchnąć i zainspirować nowe pokolenie. W tym roku, po raz piętnasty zintegrują polskie środowiska medialne, a także dadzą uczestnikom możliwość dyskusji z przedstawicielami świata mediów. Jest to otwarte wydarzenie non-profit, które będzie miało miejsce w weekend, 16-17 listopada br.. Prelekcje będą poświęcone mediom internetowym i tradycyjnym. Podczas tych dwóch dni konferencji uczestnicy będą mieli szansę brać udział zarówno w panelach dyskusyjnych, jak i warsztatach prowadzonych przez tuzy polskiego dziennikarstwa. 

Tegorocznymi prelegentami będą m.in. Magda Łucyan (trudy współczesnego dziennikarstwa i prowadzenie wywiadów), przedstawiciele polskiej Wikipedii, Magdalena i Maksymilian Rigamonti (dziennikarstwo i fotografia), Krzysztof Miklas (dziennikarstwo sportowe) oraz Anna Górnicka (debata o niezależności i przyszłości mediów).

Dodatkowo w ramach współpracy z Millenium Docs Against Gravity, odbędzie się pokaz filmu „Bellingcat: prawda w czasach postprawdy”.

Data: 16-17 listopada 2019 r.
Miejsce: Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/66.

Możecie spodziewać się ogromnej dawki wiedzy na każdym z proponowanych przez nas paneli. Kto będzie naszym gościem? Kogo będziecie mieli okazję poznać i wysłuchać?

Harmonogram wydarzenia:
Sobota (16 listopada):
12:00-13:00
Magda Łucyan „Trudy współczesnego dziennikarstwa”

13:15-14:15
Szymon Grabarczuk „Wikipedia – jak powstaje największa internetowa encyklopedia?”

14:30-15:30
Magdalena i Maksymilian Rigamonti „W świecie fotografii prasowej i dziennikarstwa”

15:45-16:45
Krzysztof Miklas „O dziennikarstwie sportowym”

17:00-18:10
Anna Górnicka i Dorota Groyecka „Debata na temat przyszłości mediów”

18:20-20:00
Pokaz filmowy „Bellingcat: prawda w czasach postprawdy”

Wstęp jest wolny i nie obowiązują zapisy!

Zabierz swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę – przekaż informacje o naszej konferencji każdemu. Inspiracji nigdy dość!

Konferencja Media Student to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które przygotowujemy dla studentów (i nie tylko). Raz na rok zbieramy w jednym miejscu ciekawych ludzi z niebanalną historią do opowiedzenia, by mogła natchnąć i zainspirować nowe pokolenie. ✨✨✨

Organizator: Stowarzyszenie Akademickie „MagPress”

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.