WIECZORY Z KLIMATEM KONCERT Michał Bajor

WIECZORY Z KLIMATEM KONCERT Michał Bajor

5 grudnia 2021 r. (niedziela) godz. 18.00

Aula w Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. St. Wysockiego d. „Kolejówka”,

Warszawa, ul. Szczęśliwicka 56.

Obowiązują zaproszenia. Odbiór bezpłatnych zaproszeń na koncert Michała Bajora z zespołem realizowany w ramach cyklu „Wieczory z klimatem” dla mieszkańców dzielnicy Ochota w Bibliotece „Przystanek Książka” ul. Grójecka 42 w dniach: 30 listopada i 1 grudnia 2021 r. w godz. 16.30-18.30 lub do wyczerpania puli zaproszeń.

Uwaga: Ograniczona liczba zaproszeń na koncert. O możliwości otrzymania zaproszeń decyduje kolejność osobistego odbioru (maksymalnie 2 zaproszenia na osobę). Nie ma możliwości telefonicznej lub elektronicznej rezerwacji zaproszeń.

W celu odebrania bezpłatnych zaproszeń na koncert prosimy o zabranie ze sobą dokumentu/innego druku potwierdzającego adres zamieszkania na terenie dzielnicy Ochota.

Ze względu na sytuację pandemiczną podczas odbioru zaproszeń i koncertu prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego obowiązujących w dniu odbioru zaproszeń i w dniu koncertu (obowiązkowe zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki)

Z uwagi na specyficzny i kameralny charakter koncertu prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej 6 roku życia.

źródło: https://ochota.um.warszawa.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.