Wieczne lato – Muzyka: EABS

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wieczne lato – Muzyka: EABS.

Zapraszamy na występ muzyków znanych z wrocławskiego EABS, którzy w czteroosobowej odsłonie skupiają się na hiphopowym rytmie i tanecznych groove’ach.

Błoto to poboczny projekt muzyków znanych z wrocławskiego septetu EABS. Pomysł na powołanie nowego składu, w którym kluczowe znaczenie odgrywałaby sekcja rytmiczna narodził się zresztą podczas jednej z jego ogólnopolskich tras. W Trójmieście, kiedy pod wpływem chwili, Marek Pędziwiatr (instrumenty klawiszowe), Paweł Stachowiak (bas), Marcin Rak (perkusja) oraz Olaf Węgier (saksofon tenorowy) zapukali nieoczekiwanie do drzwi studia Grzegorza Skawińskiego (Kombi).
Zrodzonej w tym składzie muzyce, opartej na rytmie i tanecznych groove’ach, bliżej do funku i hip-hopu lat 90. niż do jazzu. Debiutancka płyta Błota “Erozja gleby” ma się ukazać na przełomie 2019 i 2020 roku nakładem wytwórni Astigmatic.

25 lipca 2019, godz. 20:00

FINA Wałbrzyska 3/5

Wałbrzyska 3/5

WSTĘP wolny:
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.