Google partnerem M!Karty Multikina

Google partnerem M!Karty Multikina skierowanej do młodych kinomanów.

Google dołącza do programu Multikina skierowanego do uczniów i studentów – M!Karta. Dzięki wyjątkowej karcie, płacąc przez Google Pay, bilety do Multikina na filmy 2D przez cały tydzień kosztują jedyne 14,90 złotych.

Multikino jako pierwsze kino w Polsce, skupiając się na potrzebach młodych miłośników kina, wykreowało M!Kartę – atrakcyjną i niepowtarzalną ofertę, skierowaną wyłącznie do uczniów od 16. roku życia i studentów, posiadających ważną legitymację studencką. Karta kosztuje 14,90 zł i jest ważna rok. Upoważnia do zakupu biletów na filmy 2D z aktualnego repertuaru Multikina wyświetlanych od poniedziałku do czwartku. Na tym jednak nie koniec profitów, jakie zawiera oferta Multikina. Z M!Kartą zestaw barowy Oscar kosztuje 14,90 zł przez cały tydzień.

Partnerem M!Karty został Google. Osoby, korzystające z płatności Google Pay, nabywając bilety przez www.multikino.pl, zapłacą 14,90 zł – zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. To stała cena, do której nie jest naliczana opłata internetowa.

Ofercie towarzyszy program lojalnościowy. Po zarejestrowaniu karty i udzieleniu zgody marketingowej użytkownicy zbierają punkty, które mogą wymieniać na gratisowe bilety.

– Na rynku multipleksów nie ma tańszej oferty, tak świetnie skrojonej na potrzeby młodych. M!Karta działa od 2018 roku, a jej użytkowników stale przybywa – mówi Igor Przespolewski, szef działu Marketingu w Multikino S.A. – Cieszymy się, że na fali ogromnego sukcesu M!Karty udało nam się nawiązać współpracę z Google – nowoczesną firmą technologiczną, która pomaga miliardom ludzi na świecie.

– Już od wielu miesięcy kinomaniacy w Polsce, z małą pomocą od Google, korzystają z wygodnych i bezpiecznych płatności online w Multikinie. Na dodatek bilety i vouchery do kina mogą zostać zapisane w telefonie w aplikacji Google Pay – dzięki temu zawsze są pod ręką. Mamy nadzieję, że nasza wspólna oferta M!Karty przypadnie do gustu młodym osobom, które bardzo często korzystają wyłącznie z elektronicznych portfeli i szczególnie cenią sobie wygodę płynącą z nowoczesnych technologii – mówi Lucyna Janas, Strategic Partner Manager w Google Pay.

Więcej informacji o ofercie Multikina znajduje się tutaj: www.multikino.pl/mkarta.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.