Wieczne lato: Enchanted Hunters

Enchanted Hunters, fot. Jakub Żwirełło
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wieczne lato: Enchanted Hunters.

Lada moment ukaże się ich długo wyczekiwana płyta, ale zanim to nastąpi Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzica wystąpią w FINA, dzieląc się z nami swoim autorskim spojrzeniem na r&b i electro-pop.

Spodziewany na ten rok drugi album Enchanted Hunters jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich premier w kategorii szeroko rozumianej alternatywy. Emocje związane z tym wydawnictwem wynikają między innymi ze świetnych recenzji, jakie zbierała debiutancka płyta duetu – Peoria. Warto jednak zauważyć, że od tego czasu zmieniło się wiele. Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzica postanowiły porzucić akustyczny neofolk i spróbować swoich sił w elektronicznym popie i współczesnym r&b. Najważniejsze jednak, że artystki wciąż komponują frapujące, jedyne w swoim rodzaju piosenki, których atutem pozostają pięknie przeplatające się linie wokalne.

8 sierpnia 2019, godz. 20:00

 

FINA, Wałbrzyska 3/5,

WSTĘP
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

Prosimy o punktualność, ponieważ po rozpoczęciu koncertu, pomimo posiadania wejściówek, nie ma możliwości wejścia na salę audiowizualną Ziemia Obiecana.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.