WellBeing Warsaw Fair

WellBeing Warsaw Fair

WELLBEING WARSAW FAIR

Zapraszamy do uczestnictwa w targach wellbeingowych, gdzie celebrować będziemy rytuały piękna dla ciała i zmysłów oraz poznawać naturalne narzędzia i nawyki, które staną się kluczem do poprawy naszego dobrostanu.

Wszystkie marki kosmetyczne, który otrzymały od nas zaproszenie na targi zostały pozytywnie zweryfikowane przez Dominikę Chirek, znaną ekspertkę rynku kosmetyków naturalnych, prawniczkę specjalizującą się w prawie kosmetycznym. Jest ona autorką wielu publikacji na temat składów produktów kosmetycznych i greenwashingu.

Wiemy że szczęście zaczyna się wtedy, gdy czujemy się dobrze ze sobą. Często wymaga to niezwykle ciężkiej pracy, ale nawet małe kroki ostatecznie zbliżają nas do celu.

I te właśnie kroki chcemy pokazać podczas warszawskich targów WELLBEING: naturalne kosmetyki, narzędzia pielęgnacyjne, olejki, aktywności fizyczne i relaksacyjne, higiena snu, suplementy i wiele innych!

Targi odbędą się 21 maja, w przestrzeni HE Concept Store w Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu 13.
Na 300 metrach kwadratowych zaplanowaliśmy 20 stoisk, a przy 4 metrowym barze (z miejscami siedzącymi) zaoferujemy kawę oraz przekąski.

Niedziela, 21 maja, 11:00 – 19:00
Hotel Europejski, Krakowskie Przedmieście 13

Wydarzenia na FB
HE Concept Store


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik