Warsztaty tworzenia CV oraz Paszportu Językowego Europass

Miasto zaprasza na bezpłatne warsztaty z tworzenia dwóch dokumentów – CV oraz Paszportu Językowego Europass. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 25 listopada, w godz. 14.30-16.00, w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

W warsztatach może wziąć udział młodzież szkół średnich, studenci oraz dorośli zainteresowani skuteczną prezentacją własnych kwalifikacji i kompetencji na europejskim rynku edukacji oraz pracy. Zapraszamy też pasjonatów spraw europejskich, międzynarodowych i edukacyjnych. Uczestnicy spotkania poznają m.in. odpowiedzi na pytania: Co to jest Europass? Z czego składa się portfolio tych dokumentów? Jak ich użyć w poszukiwaniu pracy? 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Wydarzenie jest organizowane przez miasto stołeczne Warszawa, w ramach prowadzenia Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

CV Europass to zestaw dokumentów – swego rodzaju elektroniczne portfolio – umożliwiające przedstawienie swoich umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego w jasny i efektywny sposób, zrozumiały nie tylko w kraju ojczystym, ale w we wszystkich krajach Unii Europejskiej. 

Europass to program Komisji Europejskiej obecny w krajach Unii Europejskiej, w państwach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz w krajach kandydujących do UE. Został ustanowiony decyzją Parlamentu Europejskiego i Rady z 15 grudnia 2004.

 źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.