Trasa koncertowa Betlejem w Polsce

UDOSTĘPNIJ

Trasa koncertowa Betlejem w Polsce

Trasa koncertowa Betlejem w Polsce trwa. Odbyły się już cztery koncerty. Sale koncertowe w Katowicach, Kaliszu, Poznaniu i Gdyni były pełne. Wśród publiczności zarówno ludzie młodzi, jak i starsi, duchowni i świeccy; co szczególnie cieszy – mnóstwo dzieci, które wyjątkowo radośnie uczestniczyły w koncertach, śpiewając i tańcząc na widowni.

 

W każdym z miast wykonawcy byli witani z wielkim entuzjazmem. Publiczność reagowała wręcz euforycznie na oryginalne, często wręcz zaskakujące interpretacje kolęd, jak np. Nie było miejsca dla Ciebie w wykonaniu Natalii Niemen. Bardzo różnorodne aranżacje i interpretacje pieśni bożonarodzeniowych, także afrykańskie i latynoskie rytmy, sprawiły, że widzowie wielokrotnie podrywali się do… tańca.

 

Atmosfera wspólnego, radosnego świętowania sięgnęła zenitu podczas składania sobie przez uczestników koncertów życzeń noworocznych. Tłum widzów rozkołysał się już na dobre podczas wspólnego z artystami kolędowania. Pomimo prawie 2,5 -godzinnej dawki muzyki publiczność prosiła o bisy, a hale koncertowe pustoszały bardzo powoli. Katowicki spodek, kaliską, poznańską i gdyńską Arenę widzowie opuszczali w bardzo radosnych nastrojach; z całą pewnością nie tylko
w poczuciu świetnie spędzonego czasu, ale również w bliskości z innymi uczestnikami koncertu, a także z artystami.

Koncerty Betlejem w Polsce mogą przynieść nie tylko dużo dobrego ich uczestnikom, ale także osobom niedożywionym. Trasie koncertowej towarzyszy akcja społeczna Głodnych nakarmić: wystarczy wysłać sms o treści „Betlejem” pod nr 72052, by pomóc ludziom potrzebującym. 

Koncerty w ramach trasy Betlejem w Polsce:  

12 stycznia Łódź   Atlas Arena   godz. 19.00

13 stycznia – Szczecin   Azoty Arena  godz. 19.00

15 stycznia – Bydgoszcz   Hala Łuczniczki   godz. 18.00

20 stycznia – Kielce   Hala Legionów   godz. 19.00

21 stycznia – Warszawa   Torwar  godz. 18.00

22 stycznia – Lublin   Hala Globus   godz. 16.00

27 stycznia – Kraków   Tauron Arena   godz. 19.00

29 stycznia – Wrocław    Hala Stulecia   godz. 18.00

Bilety dostępne na www.bilety24.pl  oraz w kasach hal na 2 godziny przed koncertem.

źródło: informacja prasowa

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.