Strefa kibica na patio przy Rotundzie

Strefa kibica na patio przy PKO Rotundzie  

Obejrzyj mecze Euro 2020 z udziałem polskiej reprezentacji w strefie kibica na zielonym patio przy Rotundzie!

Na fanów piłki nożnej czekają leżaki, duży ekran i mobilni kelnerzy, u których będzie można kupić napoje i przekąski z kawiarni PKO Rotunda

– Poziom „+1” w Rotundzie to nie tylko kawiarnia, ale również miejsce ciekawych wydarzeń, na które zaprasza PKO Bank Polski w ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”

 19 i 23 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania meczy Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2020 z udziałem polskiej reprezentacji. Strefa kibica jest zlokalizowana na patio przy PKO Rotundzie, od strony ulicy Widok. Na fanów piłki nożnej czekają leżaki i duży ekran. Mobilni kelnerzy będą serwować napoje i przekąski zakupione w kawiarni. Wstęp jest bezpłatny.

Na pierwszym piętrze PKO Rotundy, charakterystycznego budynku w samym sercu Warszawy, znajduje się wyjątkowa przestrzeń. Z filiżanką kawy i kawałkiem wyśmienitego ciasta, z kawiarni PKO Rotunda, można podziwiać tętniące życiem centrum stolicy. Kawiarnia serwuje znakomitą kawę, smoothie i świeżo wyciskane soki, a na wielbicieli słodyczy czekają m.in. unikalne ciastka nawiązujące swoim wyglądem do designu budynku. Z kolei na zewnątrz do PKO Rotundy przylega patio w formie amfiteatru z żywymi fasadami z roślin, których jest 11,5 tys. Tu właśnie zlokalizowana jest nasza strefa kibica.

Przestrzeń ta to również miejsce ciekawych wydarzeń. W ramach cyklu „Spotkajmy się w Rotundzie”, realizowanego od stycznia 2020 r., można wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://bankomania.pkobp.pl/rotunda-spotkan/ oraz na profilu PKO Banku Polskiego na Facebooku.

Godziny otwarcia kawiarni PKO Rotunda:

codziennie 10-21

Strefa kibica:

19 i 23 czerwca od godziny 18

Adres: Marszałkowska 100/102

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.