Przeprowadzka – jak przetrwać ją bez stresu?

Przeprowadzka jak przetrwać ją bez stresu

Przeprowadzka to bez wątpienia jeden z poważniejszych czynników stresogennych. Ilość rzeczy do spakowania może przyprawić o zawrót głowy, a przecież pakowanie to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzeba jeszcze zaplanować transport, wynoszenie i wnoszenie pakunków, rozkręcanie i ponowne skręcanie mebli oraz zakup odpowiednich akcesoriów do pakowania. Czy istnieje sposób na opanowanie tej sytuacji, czyli na zorganziowanie bezstresowej przeprowadzki? Jednym z rozwiązań jest zatrudnienie firmy przeprowadzkowej. 

Firma przeprowadzkowa – czy warto?

Tak, przeprowadzkę da się zorganizować samodzielnie. Jest to jednak olbrzymie wyzwanie logistyczne. Trzeba uporać się samemu z wieloma zadaniami, więc stres w takiej sytuacji jest nieuchronny. Ewentualna oszczędność może być zaś niewarta tego wysiłku. Trzeba będzie wziąć kilka dni urlopu, być może nawet bezpłatnego i zrealizować co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście, kursów autem podczas przewozu rzeczy, a benzyna przecież kosztuje. Zatrudnienie firmy przeprowadzkowej może więc ostatecznie okazać się niewiele droższym rozwiązaniem, a na pewno bardziej komfortowym.

Przeprowadzki Warszawa-Kraków

Warto podkreślić, że choć zazwyczaj przedsiębiorstwa przeprowadzkowe mają swoje siedziby w jednym mieście lub ewentualnie posiadają filie w kilku większych miastach, to najlepsze firmy oferują swoje usługi na terenie całego kraju, a nawet poza nim. Jeżeli więc planujesz przenieść się z jednego miasta do drugiego i przygotowujesz się np. do https://ads-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-warszawa-krakow/, nie musisz obawiać się o problemy ze znalezieniem firmy, która podejmie się tego zadania. Tak naprawdę wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią frazę np. przeprowadzki Warszawa-Kraków lub skorzystać z oferty rekomendowanej firmy.

Przeprowadzki Piaseczno

Jak wygląda realizacja przeprowadzki przez profesjonalną firmę? Wszystko zależy od potrzeb klienta. Można skorzystać wyłącznie z usługi transportu, ale istnieje także możliwość wybrania kompleksowej realizacji. Pracownicy firmy zajmą się pakowaniem, zabezpieczaniem rzeczy, demontażem i montażem mebli, załadunkiem pakunków i ich rozładunkiem, a także samym przewozem. Warto podkreślić, że firmy przeprowadzkowe dysponują profesjonalnymi akcesoriami do zabezpieczania mebli, antyków, dzieł sztuki czy instrumentów. Dzięki temu całe mienie będzie zabezpieczone na najwyższym poziomie. Co więcej, firma wykorzystuje do transportu specjalny samochód, więc nie trzeba będzie wykonywać wielu kursów, a to przełoży się na olbrzymią oszczędność czasu.

Przeprowadzki Warszawa cennik

Ile kosztuje realizacja przeprowadzki przez profesjonalną firmę? Cena zależy od zakresu usług: https://ads-przeprowadzki.pl/cennik/. Za sam transport zapłacimy mniej niż 100 zł za godzinę. Wynajem samochodu i dwuosobowej ekipy to koszt w okolicach 120-150 zł. Na wynajem samochodu i trzyosobowej ekipy trzeba przeznaczyć 180-210 zł, a za wynajem samochodu i czteroosobowej ekipy – 240-300 zł.  Istnieje więc możliwość dostosowania kosztów do wielkości swojego budżetu. Możemy zamówić tylko niezbędne usługi albo powierzyć specjalistom organizację niemal całej przeprowadzki.

Tanie przeprowadzki Warszawa opinie

Jeżeli podejmiemy już decyzję o zatrudnieniu firmy przeprowadzkowej, trzeba jeszcze jakąś znaleźć. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie proste. Oczywiście na rynku istnieje wiele tego rodzaju przedsiębiorstw, nie każde zasługuje jednak na pełne zaufanie. Powierzymy innym ludziom nasze mienie, rzeczy, które mają nie tylko dużą wartość pieniężną, ale też wartość sentymentalną. Decyzję o wyborze firmy przeprowadzkowej trzeba więc podejmować z rozwagą. Jak to zrobić? Należy pamiętać o kilku krokach. Po pierwsze, zapoznaj się z opiniami na temat firmy w Internecie. Po drugie, sprawdź czy na stronie przedsiębiorstwa zamieszczone zostały jakieś referencje. Jeśli pozytywnych komentarzy i referencji jest dużo, zapewne my także będziemy zadowoleni z usług. Zweryfikuj jak długo firma istnieje na rynku i dokładnie zapoznaj się z ofertą. Pamiętaj, że nie należy kierować się wyłącznie ceną. Trzeba wziąć pod uwagę także inne czynniki.

Zatrudnienie firmy przeprowadzkowej to skuteczny sposób na zminimalizowanie stresu podczas przeprowadzki. Pracownicy mogą zająć się wszystkim, od demontażu mebli, przez pakowanie i transport, aż po rozładunek i ponowne skręcanie mebli. Zdecydowanie warto rozważyć taką propozycję.

/artykuł sponsorowany/