Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Zapraszamy na kolejną z cyklu Ursynowską Wyprzedaż Garażową, które organizowane na parkingu przy urzędzie i cieszą się ogromną popularnością.

Odbędzie się w niedzielę, 2 października 2022 roku, w godz. 10.00-16.00.
Kolejne garażówki planowane są na:
  • 6 listopada
  • 4 grudnia.
Jak zgłosić chęć udziału
  • Rekrutacja rozpoczyna się 23 września (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż 30 września (piątek), o godz. 15.00. Prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Brak karty będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Ursynowskiej Wyprzedaży Garażowej.
  • Możliwa będzie także rejestracja osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).
  • Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Najważniejsze zasady:
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie w godz. 9.00 -10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na garażówkę.
Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.30. Wystawcy zobowiązani są, po zakończeniu garażówki, do pozostawienia udostępnionego miejsca czystego i w nienaruszonym stanie.
Zabronione jest również pozostawianie niesprzedanych rzeczy przy koszach na śmieci.
Miejsca wystawców, którzy nie pojawią się do godz. 10.30 mogą być udostępnione osobom oczekującym na wolne miejsca.
Wszystkich uczestników obowiązywać będzie regulamin.

Karta rejestracyjna i Regulamin są dostępne na stronie  https://ursynow.um.warszawa.pl/

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.