Ursynowska Wyprzedaż Garażowa

Ursynowska Wyprzedaż Garażowa
UDOSTĘPNIJ
W niedzielę, 5 grudnia 2021 roku w godzinach 12-16 zapraszamy na ostatnią w tym roku Ursynowską Wyprzedaż Garażową.
 
Podczas wydarzenia będzie można także wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.
Na parkingu przy urzędzie pojawią się wolontariusze z puszkami. Będzie można wrzucić do nich pieniądze, które zostaną przekazane fundacji.
Poza tym podczas wydarzenia będzie stoisko z książkami zorganizowane przez Ursynotekę. Dochód ze sprzedaży książek zostanie również przekazany na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.
 
5 grudnia 2021 roku w godzinach 12-16
Miejsce: aleja KEN 62
 
Jak zgłosić chęć udziału w Garażówc?
Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona i wynosi 170.
Rekrutację urząd rozpoczyna 26 listopada (piątek), a zakończy w momencie wyczerpania limitu 170 miejsc, ale nie później niż 3 grudnia (piątek), o godz. 15.00. Wcześniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Zgłoszenie można przesłać jedynie w imieniu własnym. Rekrutacja prowadzona będzie głównie drogą elektroniczną. Należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną, a następnie wysłać na adres: garazowka@ursynow.pl. Jej brak będzie równoznaczny z niewpisaniem na listę wystawców. Oryginał Karty Rejestracyjnej musi być dostarczony organizatorowi najpóźniej w dniu Garażówki.
Będzie można zarejestrować się także osobiście w siedzibie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8.00-16.00).
Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń.
Wejście oraz wjazd samochodem wystawców na urzędowy parking możliwy będzie od godz. 10.00. Samochody po rozpakowaniu będą musiały opuścić teren wyznaczony na Garażówkę. Ponowny wjazd po rzeczy możliwy będzie od godz. 15.40.
 
Karta Rejestracyjna i Regulamin dostępne są na stronie: https://ursynow.um.warszawa.pl/…/ostatnia-w-tym-roku…
Obowiązywać będzie reżim sanitarny związany z pandemią COVID-19.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.