Prezes Carrefour Polska poprowadzi drużynę kolarską podczas Tour de Pologne Amatorów

Prezes Carrefour Polska poprowadzi drużynę kolarską podczas Tour de Pologne Amatorów.

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia. 

Wyścig kolarskich amatorów wystartuje w najbliższy piątek o 7:30 na trasie Bukovina Resort – Bukowina Tatrzańska. Zawodnicy mają do przejechania 60 km, a na trasie czekają na nich wymagające podjazdy, m.in. Ściana HARNAŚ, Ściana BUKOVINA oraz podjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Na starcie stanie ponad 20 kolarzy z Carrefour Cycling Team, którzy w wyścigu będą ścigać już po raz trzeci. Zespół poprowadzi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska, który dołączył do rowerowej drużyny. Udział pracowników firmy w Tour de Pologne Amatorów wpisuje się w realizację strategii firmy i promocję aktywnego stylu życia. Ambicją firmy jest bycie liderem transformacji żywieniowej dla wszystkich, dlatego, obok zachęcania do uprawiania sportu i aktywnego spędzania czasu, Carrefour stale rozwija w sklepach gamę produktów istotnych w komponowaniu zbilansowanej diety. Sieć nie ustaje w działaniach, by zagwarantować klientom dostęp do szerokiej oferty produktów bio w przystępnych cenach, produktów pochodzących od lokalnych i regionalnych producentów oraz gamy „Jakość z Natury”, pochodzącej z ekologicznie czystych terenów i wytworzonych z poszanowaniem środowiska naturalnego.

To będzie mój pierwszy start w Tour de Pologne Amatorów. Cieszę się, że mogę dołączyć do naszej kolarskiej drużyny Carrefour Cycling Teammówi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska. – Biorąc udział w wyścigu pokazujemy, że Carrefour, w ramach swojej strategii transformacji żywieniowej dla wszystkich, nie tylko zachęca klientów do lepszego jedzenia i aktywności fizycznej, aby promować zdrowy styl życia. To wartości ważne dla nas wszystkich i jako pracownicy Carrefour również je podzielamydodaje Christophe Rabatel.

Tour de Pologne Amatorów towarzyszy głównym zawodom od 2010 roku i na stałe wpisał się w krajobraz największego polskiego wydarzenia kolarskiego. Wyścig pozwala wszystkim, którzy kochają kolarstwo i sportowe zmagania, spróbować swoich sił na jednym z odcinków trasy, którą następnie pokonują profesjonaliści podczas 7. etapu Tour de Pologne. Wyścig amatorów jest też okazją do przekazania wsparcia potrzebującym. W tym roku część wpisowego z Tour de Pologne Amatorów jest przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego. Ponadto, przy okazji wyścigu, na rzecz legendy polskiego kolarstwa organizowane są też trzy charytatywne aukcje.

źródło: UM Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.