Premiery w kinie Atlantic: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” oraz „Twój Simon”

Premiery w kinie Atlantic: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” oraz „Twój Simon”.

W piątek, 15  czerwca 2018 roku w kinie Atlantic odbędą się premiery filmów: „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”, „Twój Simon”.

http://www.kinoatlantic.pl/

„Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” 

Pablo Escobar – najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków jest oszacowana na 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowopoznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny – powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i grozę narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.

„Twój Simon” 

Zabawna i wzruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszym uczuciu. Każdy zasługuje na wielką miłość. Historia siedemnastoletniego Simona Spiera jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Simon jest bowiem gejem, ale nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swego otoczenia, ani rodzicom, ani przyjaciołom. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Rozwiązanie tej niezwykłej sytuacji obfitować będzie w wydarzenia zarówno komiczne, jak i przerażające, które na zawsze zmienią życie tytułowego bohatera.


Rozdajemy po 2 zaproszenia na każdy w powyższych filmów

Co trzeba zrobić aby otrzymać wejściówkę?

  1. Zapisać się do naszego newslettera
  2. Polubić i udostępnić wpis na Facebook-u (status publiczny)
  3. Wysłać e-mail z adresu, na który wysyłamy newsletter, w temacie wiadomości podając tytuł filmu

14 czerwca 2018 roku wyślemy potwierdzenie osobom, które otrzymają podwójne zaproszenie na film, do zrealizowania w terminie: 15-21 czerwca 2018.

http://www.kinoatlantic.pl/

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.