Pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie

Nie każdy wieczór kawalerski musi być zorganizowany na zasadzie szalonego wyjazdu z filmu ,,Kac Vegas” i kończyć się zrobieniem tatuażu, czy też porwaniem tygrysa. Impreza mająca nieco mniejszy rozmach może okazać się równie pamiętna i udana, o ile ją odpowiednio zorganizujemy, a przede wszystkim dopasujemy do upodobań przyszłego pana młodego i temperamentu jego gości. Jak zatem zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski w Warszawie

Przed wyruszeniem w drogę trzeba zebrać drużynę”

Podstawę dobrej zabawy stanowić będzie właściwie dobrane towarzystwo. Kogo zatem zaprosić na wieczór kawalerski w Warszawie? Taką imprezę warto jest spędzić w gronie zaufanych przyjaciół. Nie mamy obowiązku zapraszania dawno niewidzianego wuja naszej przyszłej żony. Należy pamiętać jednocześnie o tym, aby wysłać zaproszenia odpowiednio wcześniej. 

Gdzie zorganizować udany wieczór kawalerski w Warszawie – najlepsze pomysły na zabawę i atrakcje

W trakcie wieczorów kawalerskich idealnie sprawdza się połączenie atrakcji, czyli wybranie przeróżnych miejsc, do których uda się grupa przyjaciół. W Warszawie można znaleźć wiele propozycji rozrywek : 

  • wyjście do pubu, albo do klubu – właściciele takich lokali posiadają nierzadko oferty na wieczory kawalerskie. Goście będą mogli liczyć na specjalne menu i prywatną lożę, 
  • wyjście do klubu nocnego (np. klub New Orleans ze striptizem na wysokim poziomie europejskim). To atrakcja dla bardzo wymagających panów. Pamiętajmy jednak, że nie każdemu może się ona spodobać, dlatego warto przemyśleć taką decyzję, 
  • wynajem statku, party tramwaju, busa, czy też limuzyny – szeroka gama pojazdów jak i możliwość wykupienia pokazu profesjonalnej tancerki sprawia, iż jest to niezwykle popularna atrakcja w Warszawie.

Ile kosztuje wieczór kawalerski w Warszawie? 

Jedną z pośród najbardziej popularnych propozycji na spędzenie wieczoru kawalerskiego w stolicy będzie wyjście do klubu – zwykle koszt standardowej wejściówki to około 30 złotych. Niemniej jednak, jeżeli zaplanujemy wynajem prywatnej loży i będziemy chcieli zamówić dodatkowe atrakcje i coś do zjedzenia, to musimy się liczyć z kosztami na poziomie 1200-2000 złotych. Część lokali nie wymaga dodatkowej opłaty za rezerwację sali, albo loży, niemniej trzeba wydać minimalną kwotę na przekąski i alkohol. 

Bardziej ekonomiczna opcja to zorganizowanie imprezy kawalerskiej w plenerze. Koszty paintballa wraz z ogniskiem to zwykle 80-100 złotych za jedną osobę. W podobnym przedziale kształtują się ceny wynajęcia Escape roomu.

Droższe atrakcje to aktywności fizyczne – rzucanie siekierkami, czy też skok na bungee to koszt około 150 złotych od jednej osoby, niemniej jednak za czas spędzony na flyspot, flyboard, czy na strzelnicy trzeba będzie już zapłacić więcej aniżeli 200 złotych za osobę. 

Wynajęcie imprezowego autobusu, albo tramwaju, czy limuzyny to koszt a zależności od wybranego modelu pojazdu, dodatkowych rozrywek, czasu przejażdżki od 125 do 250 złotych za jedną osobę. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.