Planeta Travelera: Podróże kulinarne

Planeta Travelera: Podróże kulinarne

Reklama
Reklama

28 sierpnia 2017 roku odbędzie się ostatnie spotkanie, podczas którego będziemy opowiadać o podróżowaniu i jedzeniu. Basia Starecka (nakarmionastarecka.pl) podzieli się najsmaczniejszymi historiami ze swoich wypraw. 

Basia Starecka – Podróżniczka, blogerka, ale przede wszytskim dziennikarka. 

Przygodę z dziennikarstwem prasowym rozpoczęła w wydawanym w latach 1957-2006, nieistniejącym już, ale ważnym dla wielu pokoleń kobiet w Polsce magazynie dla dziewcząt „Filipinka”. Publikowała wywiady i reportaże między innymi w „Newsweeku”, „Aktiviście”, „Sukcesie” oraz „Urodzie”. W trakcie swojej kariery zajmowała się tematyką ekonomiczną i finansową, była wicenaczelną magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK. Aktualnie zamieniła etat na freelance. Jej teksty możecie czytać m. in. w TRAVELERZE oraz na blogu nakarmionastarecka.pl, gdzie regularnie opisuje smaki poznane podczas licznych podróży. W poniedziałek opowie o tym, gdzie podróżować, aby dobrze zjeść. 

Reklama
Reklama

Dodatkowo po każdej dyskusji, wspólnie z Fundacją HumanDOC (organizator Festiwalu HumanDOC), przygotowaliśmy dla Was pokaz filmu. Na nadwiślanskich bulwarach będziecie mogli zobaczyć najciekawsze filmy dokumentalne, o których było głośno na świecie, ale nie doczekały się dystrybucji kinowej w Polsce.

28 sierpnia 2017, godz. 20:00

Plac Zabaw
Bulwar B. Grzymały-Siedleckiego, 00-351 Warszawa

Reklama
Reklama

Wstęp wolny

https://www.facebook.com/events/1994336507468496/

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.