Ostatki 2018 w Warszawie. Gdzie pójść na imprezę karnawałową?

Ostatki 2018 w Warszawie.

Ostatki czyli ostatni dzień karnawału w tym roku wypada wtorek 13 lutego. Prezentujemy listę wydarzeń i imprez karnawałowych, które odbędą się w Warszawie.

3 lutego – „Sobotni Bzik 2” czyli zabawa taneczna wielce urozmaicona

Po raz drugi DSH zabierze warszawiaków w szaloną podróż do lat 30. ubiegłego wieku. W przedostatnią sobotę karnawału odtworzymy świat ekskluzywnych klubów, kabaretów, barwnych rewii oraz wszechobecnego swingu i dżezu. 
Odnośnik do wydarzenia

3 lutego – Koncert WoWaKin Trio 

Zagra Trio specjalizuje się w muzyce folkowej, łącząc ludowe brzmienie z nowoczesną aranżacją. Koncert to idealna okazja aby potańczyć.
Odnośnik do wydarzenia

3 lutego – Koncert Audiofeels

Koncert finalistów I edycji Mam Talent – zespołu Audiofeels, podczas którego zostaną wykonane zarówno autorskie piosenki zespołu, jak i najbardziej znane standardy światowej muzyki.
Odnośnik do wydarzenia

8 lutego – Urodzinowe Balety Praskie z Orkiestrą Taneczną Bonanza

Urodzinowe praskie balety to okazja, żeby posłuchać przedwojennych melodii i pójść w tan! Stare tanga, walczyki i fokstroty zagra Orkiestra Taneczna Bonanza.
Odnośnik do wydarzenia

10 lutego  – Dancing „Ostatnia sobota karnawału”

Tego wieczoru parkiet na parterze Domu Kultury Kadr wypełnią tańczące pary, a przestrzeń rozwibruje od dźwięków najlepszej, z klasą dobranej muzyki. Rock’n’roll, swing, jive, tango, boogie, disco, soul, funk, ska… i wiele innych gatunków zaserwują dwaj panowie – dyskdżokeje, specjaliści w swoim fachu.
Odnośnik do wydarzenia

10 lutego – Impreza karnawałowa Incognito 

Przebierana impreza karnawałowa INCOGNITO w Składzie Butelek! Już wkrótce będziecie mieli okazję puścić wodze fantazji i poddać się karnawałowemu szaleństwu! Przed wami moc atrakcji, bo oprócz tanecznej nuty czeka was konkurs na najlepszy strój (z nagrodami!), niespodzianki oraz wyborny welcome drink na przywitanie.
Odnośnik do wydarzenia

10 lutego – Biały Karnawał z Pablo Escobarem

W ostatnią sobotę karnawału mamy zaszczyt zaprosić Was na Biały Karnawał do DZiKa.
„I wtedy wchodzimy my, cali na biało: Duże Pe, Warsaw Balkan Madness, PapaBen i Bratko, po raz kolejny zabierzemy Was w DZiKą podróż muzyczną, z akcentem na brzmienia z Ameryki Południowej.”
Odnośnik do wydarzenia

13 lutego – Potańcówka ostatkowa w PKiN

Oberek, kujawiak, mazurek – w ich rytmach zakończymy karnawał, a jednocześnie zainaugurujemy IX edycję festiwalu wielkopostnego.
Odnośnik do wydarzenia


Przeczytaj też:

Wystawa w CNK “Powietrze – więcej niż nic” – klik

Królewski Ogród Światła 2017 – klik

Multimedialny Park Fontann rozbłyśnie zimą – klik

Gdzie na łyżwy w Warszawie 2017/2018 – klik

Przegląd prasy sprzed 100 lat – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.