Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ECRK Lex ー dokumentacja, szkolenia, audyty

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ECRK Lex
Zapotrzebowanie na usługi szkoleniowe i pomoc prawną dla sektora oświaty urosło w ciągu ostatnich kilku lat. Realizacja wielu zadań może mieć znacznie lepsze efekty, jeśli do współpracy zaprosi się zewnętrzny ośrodek specjalizujący się w sprawach oświaty. Poznaj ofertę ECRK Lex i przekonaj się, dlaczego warto zyskać dodatkowe wsparcie kompetencyjne.

Profesjonalne szkolenia dla oświaty

Firma ECRK Lex powstała z inicjatywy Eli Linowskiej z Białegostoku – kwalifikowanej specjalistki z zakresu zarządzania procesami w oświacie. Podmiot zajmuje się szeroko rozumianym wsparciem dla jednostek oświatowych, obejmującym szkolenia dla oświaty, pomoc w zarządzaniu i organizację dokumentacji. Szczególnie teraz, gdy schemat funkcjonowania placówek oświatowych uległ znacznym zmianom, wiele szkół i innych ośrodków boryka się z trudności dotyczącymi różnych dziedzin. Problemy pojawiają się na poziomie kadry, procesów, zarządzania mieniem, kształceniem pracowników, a także realizacją obowiązków formalno-prawnych. 

Szkolenia dla oświaty organizowane przez ECRK Lex (https://ecrklex.pl/) są rozwiązaniem wielu powyższych mankamentów.  Profesjonalne spotkania i webinary – w obecnej sytuacji zazwyczaj organizowane jako e-szkolenia dla szkół – zapewnią wszelkie potrzebne wsparcie merytoryczne. To okazja dla dyrektorów placówek i kadry zarządzającej do poszerzenia kompetencji kluczowych w szkole. Każde szkolenie ECRK Lex realizowane jest z naciskiem na konkretne rozwiązania, które mogą być zaaplikowane w określonych sytuacjach. 

Niezbędna dokumentacja dla ośrodków oświatowych

Firma ECRK Lex Grzegorza i Elżbiety Linowskich pomaga również w przygotowywaniu niezbędnych dokumentacji oświatowych i przysposabia kadry do prawidłowego wykonywania tych czynności. Pod tym względem ECRK Lex proponuje usługi szkoleniowe w zakresie obejmującym między innymi: 

  • statut szkoły, 
  • dzienniki szkolne, 
  • ochronę danych osobowych, 
  • wsparcie i audyt RODO.

Na stronie internetowej zakupić można profesjonalnie przygotowane opracowania i wzory. Wśród nich, przykładowo, znaleźć można wzory regulaminu wynagradzania pracowników niepedagogicznych w placówkach oświatowych, wzór oceny pracy nauczyciela, naboru na wolne stanowiska urzędnicze czy wzory procedur przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków, postępowania w zakresie ewaluacji w szkole. Dzięki takiemu wsparciu sporządzanie dokumentacji oświatowej w praktyce, np. przygotowanie uchwały rady pedagogicznej, będzie nie tylko proste i zrozumiałe, ale także przyjemne.

/materiał jest sponsorowany/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.