Noc Reklamożerców 2018

Noc Reklamożerców 2018.

13 kwietnia 2018 roku w sieci kin Helios w całej Polsce, w kinie Luna w Warszawie oraz w kinie Kijów w Krakowie odbędzie się wiosenna edycja Nocy Reklamożerców.  Na uczestników czeka ponad 300 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata oraz towarzysząca im impreza. 

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach na świecie. To jedna z najstarszych organizowanych nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się po raz 26.
Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział kilka tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem 37. Nocy Reklamożerców jest Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty. W ten miłosny kontekst wpisuje się m.in. panorama zmysłowych reklam bielizny Triumph. Miłosne, i nie tylko, wątki odnajdziemy również w przeglądzie reklam afrykańskich: Nigeria, Kongo, Ghana, Afryka Południowa. Jak co roku plejada gwiazd show biznesu, sportu i polityki w nowych, reklamowych rolach rozśmieszy nas i wzruszy do łez. Reklama społeczna będzie walczyła z najważniejszymi cywilizacyjnymi problemami, w tym z marnotrawstwem żywności. Odrestaurowane perełki z reklamowego lamusa przypomną nam vintage blaski reklam sprzed poł wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencje postaci powalczy o lepszy świat, a także o lepszą sprzedaż.

13 kwietnia zapraszamy do udziału w 37. edycji Nocy Reklamożerców!

Powtórka edycji grudniowej w wersji rozszerzonej! Program trwa 5,5 godziny!

Program składa się z 4 części: 3 x 1,5 godz + 1 x 1 godz.
Między każdą częścią będzie przerwa.

Ceny biletów w przedsprzedaży (do 6 kwietnia):
normalny – 35 zł
studencki/Karta Lunatyka – 30 zł

Ceny biletów w regularnej sprzedaży (od 7 kwietnia):
normalny – 40 zł
studencki/Karta Lunatyka – 35 zł

Brak możliwości rezerwacji miejsc.
Zakup biletów możliwy online oraz w kasie kina.
Miejsca nienumerowane!

Bilety online dostępne tutaj ➡ http://www.kinoluna.pl/filmy/noc-reklamozercow-2018

13 kwietnia 2018
☑ sieć kin Helios Polska
☑ Kino Luna (Warszawa)
☑ Kijów.Centrum (Kraków) http://www.kijow.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.