Litery podświetlane w Warszawie – wyróżnij firmę w stolicy!

Zalety liter podświetlanych
Zwykły baner trudno zauważyć. Podobnie jest z tradycyjnym szyldem. Dlatego właściciele firm szukają skuteczniejszych, a zarazem efektowniejszych form reklamowych. Takim rozwiązaniem okazują się litery podświetlane, które przykuwają wzrok swoim niebanalnym wyglądem i na długo zapadają w pamięć. W związku z tym są optymalnym sposobem na efektywną i atrakcyjną reklamę wizualną szczególnie w takich miastach jak Warszawa, gdzie konkurencja naprawdę ogromna.

Więcej niż szyld, czyli litery podświetlane Warszawa

Nie zawsze opłaca się inwestycja w tańsze i prostsze w realizacji projekty. W przypadku reklamy liczy się przecież skuteczność. Dlatego zamiast tradycyjnych szyldów zdecydowanie korzystniejsze okazują się trójwymiarowe litery podświetlane w Warszawie: https://anyshape.pl/oferta/litery-przestrzenne/podswietlane/. Pozwalają wyróżnić nośnik reklamowy na tle wielu innych, które są niezwykle podobne w formie. Z pewnością ogromne znaczenie ma efekt przestrzenny, który już sam w sobie daje przewagę. Litery wyraźnie widać, więc robią pozytywne wrażenie na potencjalnych klientach.

Z kolei podświetlenie jeszcze wzmacnia efekty i sprawia, że np. nazwa firmy staje się doskonale widoczna przez całą dobę – nawet wtedy, gdy zwykłe szyldy niepodświetlane giną gdzieś w ciemnościach nocy.

Dwie opcje liter podświetlanych do wyboru

Ciekawym rozwiązaniem są litery z tylnym podświetleniem i z efektem halo. W przypadku podświetlenia od tyłu światło rozjaśnia elewację budynku, na którym znajdują się litery, zamocowane na specjalnych dystansach. Jednocześnie wokół liter wytwarza się specyficzna łuna kojarząca się z aureolą. Pozwala to uzyskać niezwykle estetyczny efekt. Wykorzystuje się tutaj energooszczędne diody LED, które mają soczewki dobrze rozpraszające strumień światła. Dzięki temu każdy kąt liter zostaje równomiernie podświetlony.

Innym sposobem jest umieszczenie liter w aluminiowej taśmie. W takiej sytuacji świeci tylko ich lico, a zmiana kolorystyki następuje za pomocą folii translucentnej.

Zalety liter podświetlanych w Warszawie

Tego typu nośnik reklamowy okazuje się nowoczesną i skuteczną wizytówką przestrzenną firmy. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością na niekorzystne zjawiska atmosferyczne. W związku z tym nie trzeba się obawiać, że po jakimś czasie użytkowania stanie się antyreklamą z powodu wyblaknięcia pod wpływem promieniowania słonecznego albo pokryje się pleśnią z powodu wilgoci. Nic z tych rzeczy, ponieważ nie ma ryzyka zniszczenia. Litery podświetlane wykonuje się z mocnych i trwałych materiałów, jak pleksi, styrodur lub aluminium. W przypadku wyjątkowo cienkich liter optymalny jest wybór dibondu.

Mocna konstrukcja to jedno, ale zwraca też uwagę estetyka wykonania. Diody LED mogą dawać dowolną barwę światła – zresztą poziom nasycenia oraz samą kolorystykę łatwo zmieniać za pomocą sterownika. Pozwala to uzyskać jeszcze szersze spektrum opcji reklamowych.
Warto zdecydować się na litery podświetlane w Warszawie, aby wyróżnić się wśród wielu innych form przedstawienia zewnętrznego firmy. Klienci z pewnością docenią atrakcyjny i nowoczesny charakter tego nośnika reklamowego.

/artykuł sponsorowany/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.