Koncert kolęd Mieczysław Szcześniak z zespołem

Koncert kolęd Mieczysław Szcześniak

Burmistrz Krzysztof Strzałkowski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają w najbliższa sobotę, 21 stycznia 2023 roku o 19:00 na koncert kolęd w Sanktuarium św. Faustyny przy ulicy Żytniej 1.

Mieczysław Szcześniak – artysta ceniony przez krytyków, uwielbiany przez swoją publiczność, szanowany przez branżę muzyczną . Ma wpływ na wielu śpiewaków, kształtował gusty i estetykę, lansował śpiewanie po polsku muzyki gospel i soul, współpracował ze świetnymi instrumentalistami, aranżerami i producentami w kraju i za granicami.

Konsekwentnie i wrażliwie opowiada światu historie, których jeszcze nikt nie słyszał-własne historie. Aksamitnym głosem śpiewa bossanowę, z siłą i ekspresją soul, gospel i jazz, z przekonaniem, empatycznie dotyka serca i głowy śpiewając własne popowe pieśni. Wszechstronny , świadomy wokalista, autor tekstów i muzyki, współproducent własnych nagrań. Laureat wielu konkursów polskich i międzynarodowych. Trzykrotnie nagrodzony Fryderykiem.

Jeszcze raz, serdecznie zapraszamy na koncert kolęd Gloria, gloria, gloria!, który odbędzie się w sobotę o godz. 19:00 w Sanktuarium św. Faustyny przy ulicy Żytniej 1.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak z uwagi na warunki architektoniczne obiektu, liczba miejsc jest ograniczona – wejściówki będą rozdawane bezpośrednio przed koncertem, tj. od godz. 18:30.

źródło: https://wola.um.warszawa.pl/


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik