Kamasi Washington w Warszawie

Kamasi Washington.

Reklama
Reklama

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Kamasiego Washingtona! Muzyk wystąpi 22 maja w krakowskim klubie Studio i 24 maja 2018 roku w warszawskiej Stodole!

Spełnianie przeznaczenia Washingtona rozpoczęło się gdy miał 13 lat, gdy wziął do ręki tubę swojego ojca i zaczął grać „Sleeping Dancer Sleep On” Wayne’a Shortera, mimo, że nigdy nie miał wcześniej w rękach saksofonu, ani nie wiedział jak na nim grać. Później zajął miejsce saksofonisty tenorowego w Academy of Music and Performing Arts w Alexander Hamilton High School, a także założył swój własny zespół – Young Jazz Giants – z pianistą Cameronem Gravesem, basistą Thundercatem i perkusistą Ronaldem Brunerem Jr. Washington otrzymał stypendium na University of California w Los Angeles, gdzie studiował etnomuzykologię. Pierwszy album z Young Jazz Giants nagrał latem, gdy był na pierwszym roku studiów. Album pokazał muzyczną dojrzałość, będącą poza zasięgiem rówieśników, definiując nowe brzmienie jazzu. Po ukończeniu drugiego roku w UCLA, Washington pojechał w pierwszą krajową trasę po zachodnim wybrzeżu z hiphopową legendą, Snoop Doggiem, gdzie występował u boku najbardziej utalentowanych młodych muzyków w kraju. W tym samym roku dołączył do orkiestry Geralda Wilsona, jednego z jego największych muzycznych idoli.

Data: 2018-05-24 (czwartek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Adres: ul. Batorego 10
Godziny: 19:00 – wejście, 20:00 – start koncertu,
Ceny biletów: miejsca stojące: 130 / 150 zł; miejsca siedzące (balkon): 160 / 180 zł
Miejsca sprzedaży: www.biletomat.plwww.ticketmaster.plwww.ebilet.pl,www.stodola.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.