FOM: Koncert Kuby Blokesza

Koncert Kuby Blokesza.

O godz. 19:00 na Skwerze, który od niedawna nosi imię Jerzego Jarnuszkiewicza (pomiędzy ulicami L. Saffa, W. Perzyńskiego i A. Fontany) odbędzie się koncert Kuby Blokesza, wokalisty i gitarzysty, laureata 17. edycji przeglądu Pamiętajmy o Osieckiej.

Usłyszymy takie utwory jak: „Kochankowie z ulicy Kamiennej”, „Wariatka tańczy”, „Uciekaj moje serce”, czy „Zielono mi”.

Kuba Blokesz – laureat kilkunastu festiwali piosenki m.in. Studencki Festiwal Piosenki, Pamiętajmy o Osieckiej, Spotkania Zamkowe, Festiwal Twórczości „Korowód”, Festiwal im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”, OFPA. Występował w koncertach i spektaklach muzycznych m.in. dla Polskiego Radia. Współpracował z takimi artystami jak Andrzej Poniedzielski, Elżbieta Adamiak, Roman Kołakowski, Stefan Brzozowski. Ma na koncie debiut fonograficzny pt. „Lwów. Szkice Miejskie”.

W związku z nadaniem przez Zespół do spraw Warszawskich Historycznych Pracowni Artystycznych, bielańskiej Pracowni Rodziny Jarnuszkiewiczów tytułu Warszawskiej Historycznej Pracowni Artystycznej, wraz z przedstawicielami Rodziny Jarnuszkiewiczów serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Pracowni Jarnuszkiewiczów, który odbędzie się w sobotę 22 września w godz. 11:00-14:00 w ramach Festiwal Otwarte Mieszkania

Więcej informacji o Festiwalu Otwarte Mieszkania znajdziecie na stronie organizatora Festiwalu na Facebooku (na zwiedzenie obowiązują zapisy)
http://fom.waw.pl/
Festiwal Otwarte Mieszkania – klik

Organizatorzy wydarzenia to: Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Pracownia Rodziny Jarnuszkiewiczów i Bielański Ośrodek Kultury”

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.