Ekodren to lider na rynku przydomowych oczyszczalni ścieków

Ekodren to lider na rynku przydomowych oczyszczalni ścieków

Jeżeli poszukujecie przydomowej oczyszczalni ścieków, to musicie koniecznie zainteresować się bogatą ofertą firmy Ekodren. Działa w tej branży już od 20 lat i przez ten czas zainstalowała w całym kraju 5000 różnego rodzaju oczyszczalni ścieków, które cały czas działają bezawaryjnie, a przy okazji są tanie i nie szkodzą środowisku naturalnemu. 

Na pewno nie powodują skażenia 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków oferowane przez Ekodren eliminują uciążliwe i kosztowne wywożenie ścieków i nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych. Natomiast znajdujące się w ściekach zanieczyszczenia, dzięki naturalnym procesom biologicznym, rozkładają się do prostych związków mineralnych, które nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego i nie stanowią zagrożenia dla ujęć wody. Kiedy przydomowa oczyszczalnia ścieków jest właściwie eksploatowana, to opuszczająca ją ciecz, może bez żadnych obaw trafić do gruntu, rzeki lub rowu melioracyjnego. Na pewno nie dojdzie do żadnego skażenia. 

Rodzinna firma – to jeden z filarów jej sukcesu 

Swój rynkowy sukces forma Ekodren zawdzięcza między innymi temu, że jest firmą rodzinną i obecnie pracują już w niej trzy pokolenia rodziny Gojżewskich.
Ekodren stawia na uczciwość naszych usług i szacunek do klienta, dlatego cenimy jego czas i pieniądze. Mimo bogatego doświadczenia i wielu udanych lat na rynku nie ma u nas miejsca na rutynę. Do każdego zamówienia i projektu podchodzimy indywidualnie, tak aby sprostać różnorodności wymagań, oczekiwań i możliwości naszych zleceniodawców. 

Bezawaryjna praca przydomowych oczyszczalni 

Ekodren nigdy nie zostawia swoich klientów samych sobie. Na każdym etapie inwestycji od projektu, poprzez montaż (również samodzielny) i użytkowanie systemu, oddaje im do dyspozycji osobistego Doradcę Technicznego. Udzieli on odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwieje każde wątpliwości. Choć z drugiej strony firma zapewnia Klientom gwarancję bezawaryjności pracy oferowanych przez nich oczyszczalni. Również w sytuacji samodzielnego montażu zgodnego z zaleceniami i przeznaczeniem urządzenia. 

Przeczytaj – Szambo ekologiczne – czy warto się na nie zdecydować? 

Współpraca z Instytutem Technologiczno-Przyrodniczym 

Ekodren jest pewny jakości swoich usług i urządzeń, ponieważ wszystkie technologie są testowane i sprawdzane w zaprzyjaźnionych gospodarstwach i w laboratoriach naukowych. Firma jest również organizatorem regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji na temat tej branży. Poza tym jako jedyna firma w Polsce bada sprzedawane systemy oczyszczania ścieków we współpracy z Instytutem Technologiczno-Przyrodniczym w Tyliczu. 

Ekodren jest również jedynym w kraju przedstawicielem firm, które są niekwestionowanymi liderami w tej branży. Wystarczy tu wymienić na przykład: August, Graf oraz Biorock. Wszystkie posiadają certyfikaty jakości spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa Unii Europejskiej.
Firma działa na terenie całej Polski i swoją ofertą chce zainteresować zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucje oraz jednostki samorządu terytorialnego. 

/artykuł sponsorowany/

Reklama