Choinka pod Choinkę i koncert Sławka Uniatowskiego na Bemowie

Choinka pod Choinkę i koncert Sławka Uniatowskiego na Bemowie

Choinka pod Choinkę i koncert Sławka Uniatowskiego na Bemowie

Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was 1000 świątecznych drzewek w ramach akcji „Choinka pod Choinkę” na Bemowie. Zgłoszenia będziemy przyjmować w dniach 6–8 grudnia za pomocą formularza internetowego, dostępnego na stronie https://choinka.bemowo.waw.pl.

Wyniki ogłosimy 13 i 14 grudnia. 18 grudnia szczęśliwcy będą mogli odebrać z Parku Górczewska jodłę kaukaską ciętą lub świerk w donicy. Może to właśnie Twój dom upiększy bemowska choinka?
To nie koniec tegorocznych, świątecznych niespodzianek! W dniach 17–19 grudnia zaprosimy Was na Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy zwieńczony koncertem Sławka Uniatowskiego! Bigos wigilijny, barszcz z uszkami, pachnąca goździkami herbata zimowa i świąteczne wypieki. 
 
W sobotę, 18 grudnia, Park Górczewska zamieni się w kiermasz rękodzieła artystycznego, na którym znajdziecie przepiękną ceramikę, ręcznie robione ozdoby świąteczne, góralskie pamiątki i inne, niepowtarzalne wyroby folkowo-ludowe.
Partnerem wydarzenia będzie Bemowskie Centrum Kultury.
 
Również w sobotę o godz. 16:15 zaprosimy Was do amfiteatru na wspólne kolędowanie z Chórem Mam na Bemowie. Następnie o godz. 17:00 na deskach amfiteatru wystąpi znakomity wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista Sławek Uniatowski.
 
Regulamin akcji „Choinka pod choinkę” znajdziecie na: https://bemowo.um.warszawa.pl/-/choinka-pod-choinke-2021.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.